reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
ja dziś idę zaś popilnować Alicji,szwagier wczoraj dzwonił,czy nie mogłabym,mąż się wkurzył,bo mówi,że już trochę przeginają,dziecko ma dzisiaj 5 tygodni,a ja minimum raz w tygodniu z nią zostaje,ale przecież dzieciaczką się nie odmawia;-) więc u mnie już obiad w toku
 
Witam i miłego dnia!

Jeżyk, kino - rewelacja :-) Kiedy ja byłam w kinie... Mój coś wczoraj o rocznicy mówił. Kazałam mu opiekę do dzieci załatwić :-D Ciekawe co z tego wyjdzie... Pewnie nic :-D

Sprite, współczuję problemów z psem, biedaczek. Kundelek czy rasowy? Oglądałam ostatnio film o hodowcach i o tym do czego są zdolni, biedne pieski, choroby genetyczne itd. :baffled:

Doggi super fryzurka :-D Ja wolę długie :-D
 
Alecta, Doggi ja nie mówię że brzydka hehe ale do krótkich trzeba mieć ładne kształty twarzy ładny nosek :p zresztą mniejsza :-D moja się nie nadaje :-D


No u lekarza szał :p nie wiedział o co mi chodzi w ogóle :p bo usg to ja w ogóle nie powinnam teraz mieć nawet :p 3 razy w ciąży się robi i jak nie widać to trudno nawet jak coś tam jest nie tak to nic nie zrobimy urodzić trzeba... Także mówi ze mój to i tak mi wszystko ponad program robi... Tak więc usg nie miałam tylko badanie na fotelu Na NFZ tak chyba wygląda więc zostane przy swoim lekarzu jednak :p na urodziny od teściowej zazycze sobie to 4D po prostu i tyle wybiorę godzinę kiedy mała najbardziej ruchliwa i juz
 
Pierwszy raz od dawna zasnęłam przed północą i obudziłam się wyspana przed 7:) Od razu człowiek się lepiej czuje;)

Ja ostatnio byłam z młodą w kinie na jakiejś bajce, oczywiście ona usiedzieć nie mogła 5minut i tylko się umęczyliśmy tam z nią. Na koniec oboje wiedzieliśmy że szybko to się nie powtórzy. Muszę pomyśleć nad wyjściem do kina póki nie ma noworodka;) Także jeżyk bawcie się dobrze;)

Nulini problem w tym że ja nie mam PUE;) Mąż twierdzi że kobieta od razu wprowadziła do systemu więc liczę na to że szybko pójdzie.

Femme u Ciebie dziewczynka?? A u jezyka?:)
 
A ja dzisiaj zadzwoniłam do ZUSu i w połowie przyszłego tygodnia powinnam mieć kasę :-D
Skończyły mi się marynowane pieczarki :-(
Dobrze, że mam czekoladę :-(
 
reklama
Miałam różne fryzury bo ja lubię zmieniać. Miałam włosy do pasa potem ścięłam do prawie zera. Kombinuję. Teraz lubię takie wycięte przy uszach z irokezem. Teraz przez to że siedzę w domu to nie wyglądam w ogóle. Włosy odrosły a fryzjer na razie nie dostępny dla mnie. Jestescie takie zrobione eleganckie a ja..... ehhhh...może będzie lepiej to się wybiorę do fryzjera kosmetyczki. Teraz omijam lustro wielkim łukiem bo grozi to depresją:-)
 
Do góry