reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Mnie mikołaj nie odwiedził, ale za to ja Synkowi prezenty kupiłam;-) Dostał buteleczki, smoczki, grzechotki, szczoteczkę do włosków...:-)

 
reklama
Mi Mam wczoraj Mikołaja wręczyła- czekoladkowy komplet mikołajkowy- a ja po czekoladzie rzygam, więc Mąż się ucieszy- więcej słodkości dla niego. M kupiłam jego ulubione słodycze( żelki, mufinki, czekolada truskawkowa), ale dopiero jak wróci z Niemiec zobaczy je w bucie;-)Uwielbiam sprawiać radość innym:tak:
 
o Jezuuu ale zmeczona jestem - wczoraj z duza i przewazajaca pomoca Mamy strych posprzatalysmy - a bylo co robic - od cegłowek, po ksiazki mojej wczesnej mlodosci :dry:(bo teraz jestm na etapie posredniej mlodosci) i dziecinstwa, czasopisma stare i inne rzeczy do wyniesienia. Ojciec bedzie mkial palic czym w piecu:-). Ksiazki niektore poszly do biblioteki, a niektore z sentymnetu zostawilam... ech. Sie zmachałysmy..... a dzis kjurde cd remontu - czyli zdzieranie tapet (strasznie lubie to robic:zawstydzona/y:) i padam na ryjek.. Wszystkie prace oczywiscie ywkonywane z ogromna pomoca meza i Mamy - jak tylko mi sie odechciewalo lub cos zaklulo to sobie polegiwalam a rodzinka robila dalej. Ide odpoczywac........
 
no mnie od jutra czeka ogromne przyspieszenie w remoncie - koncowka i przeprowadzka do konca tego tygodnia...najgorsze ze nie bardzo jest mi komu pomoc...
 
reklama
Celinko ja sie wlasnie jutro ide przejsc do jednego sklepu...w poszukiwaniu tych bokserek hihi musze przyznac ze ta firma ma bardzie ciekawe nadruki hihihi jak w sklepie nie bedzie to zamowie przez internet napewno:) podobaja mi sie jeszcze jedne ich z kolekcji swiatecznej - nazywaja sie chyba red christmas tree ...hihiih
 
Do góry