reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Tak, beda mi badac budowe serca. W 21 tygodniu lekarz widzial 2 komory i 2 przedsionki. Mam napisane, zeby powtorzyc to badanie w 27-28tyg. ciazy, zeby dokladnie zbadac serce. Nie wiem co jeszcze na USG mozna zobaczyc oprocz przedsionkow i komor.

Ja dzisiaj bylam u nowej lekarki. Przezylam maly horror, bo stwierdzila, ze wg niej szyjka jest skrocona i rozpulchniona. Wyslala mnie do jeszcze jednej lekarki w szpitalu, ta mnie badala i skonczylo sie na tym, ze trzeba mi bylo zrobic USG w celu stwierdzenia dlugosci szyjki. Na szczescie okazalo sie, ze szyjka jest w porzadku, tylko mam dziwna budowe i ciezko ja wybadac palpitacyjnie :-/ Niestety moj"ukochany" poprzedni lekarz nic takiego nie wybadal. Zawsze wkladal paluchy na 2 sekundy i mowil, ze wszystko jest w porządku. Moja mama urodzila w 30tygodniu, dlatego spanikowalam, ze odziedziczylam po niej jakas sklonnosc do rozwierania szyjki. Chcieli mnie polozyc do szpitala, ale obylo sie na szczescie bez tego. Mam lezec, brac no-spe 3x2tabl. i magnez, tak jak do tej pory.W szpitalu spedzilam kilka godzin, no i oczywiscie sobie przy tym poplakalam.
 
reklama
Ja też jutro mam wizytę, ale raczej bez USG. A wczoraj robiłam badania i taka zakręcona jestem, ze dałam skierowanie od ginki a dopiero po pobraniu przypomniałam sobie o zaleceniach od endokrynolog. Nawet nie mogłam sie wysłowic jakie badanie musze miec i mam na blankiecioe pokreslone, bo zanim udało mi sie ułozyc, to podałam dwa inne :-p.

Janek straszna maruda jest, nie wiem co sie dzieje, ale nie doś że spa nie mogę bo nogi mi dokuczają (10 tygodni wcześniej niz poprzednio), to jak zasnę jestem budzona przez popłakiwanie :-(. Obym dziś pospała troche.
 
celinka83 to ci współczuję, cieszę się że jest wszystko ok.
ja zawsze jak idę do lekarza to się stresuję, że mi właśnie coś takiego powie, że coś jest najprawdopodobniej nie tak albo coś w tym rodzaju. pewnie dlatego mam zawsze troszkę podwyższone ciśnienie u niego.
 
Celinka no faktycznie przeżycia nieciekawe, ale dobrze że wszystko jest już OK. Ja wychodzę z takiego założenia, że lepiej jest dwa razy za dużo do szpitala pojechać niż raz za mało... Przynajmniej wiesz, że Twoja nowa lekarka nie "olewa" tematu i przejmuje się Tobą, a to już dużo:) Głowa do góry - oby jak najmniej takich sytuacji dla nas wszystkich:)
 
Jak widzę, pechowy moment... aż się boję, co jutro usłyszę od swojego ginka.
Celinka, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a przede wszystkim trzymam kciuki, żeby na następnej wizycie okazało się, że wszystko wróciło do normy i nie musisz leżeć. :-)
Kluliczku, trzymaj się, Tobie też życzę, żeby problemy ze spaniem okazały się przejściowe i jeszcze na co najmniej dwa miesiące wszystko ucichło. A najlepiej aż do końca :-)
 
Celinka83 współczuję kobitko musiałas się niezłego strachu najeść!!!
Kluliczku życzę żebys w końcu znalazła w śnie ukojenie..:tak:
Marylion74, Melulu, Kluliczku- dajcie znać jak po wizycie u ginów!!!

tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
reklama
CELINKO przytulam! Nie martw sie Kochana bedzie dobrze! Ale strachu wspolczuje.. Tylko sie nie denerwuj!!Dziewczynki piszcie jak po wizytach??
 
Do góry