reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Witajcie Dziewczynki po kilkudniowej przerwie:-) Tyle zdążyłyście naprodukować od środy postów, że nie wiem czy będę w stanie je wszystkie przeczytać...:-( od dzisiaj jestem już jednak na bieżąco. W kolejną taką podróż (750 km w jedną stronę) prędko się nie wybieram - masakra dla kręgosłupa i nóg:no: Dobrze, że chociaż wszystkie sprawy udało się pozałatwiać.
Pozdrawiam wszystkie Mamuśki:tak:
 
reklama
Gemini to super, że wszystko poszło sprawnie !!!

=============

Aga_q dzisiaj sie zastanawialam nad kupnem tej poduszki. W sklepie widzialam za 89 zl( pewnie inna firma, niz Twoja) i jak u Ciebie sie sprawdzi, to tez sobie kupie. Moze w koncu wygodnie mi w nocy bedzie.

Celinko - pewnie inna firma. moze być tak, że jest krótsza - na przykład;
ta jest z motherhood-a.
na allegro też widziałam kiedyś taką od producenta foteli fatty. nazywała się snake i wypełnienie miała z kuleczek jak te fotele.
ja się zdecydowałam na tą, bo koleżanka polecała mi bardzo.

Aga - fajnie wygląda ta poduszka :tak:
Ja śpię ze zwykłą, dużą poduszką między nogami ;-)

ja też tak spałam, ale mam tendencję do układania się na brzuchu - ulubiona pozycja - i w nocy budziłam się z bólu naciągniętych wiązadeł, a ta poduszka uniemożliwia takie ekscesy, bo masz ją wzdłuż całego ciała i dodatkowo pod głową.
na rysunku też jest pokazane, że można spać układając ją za plecami i wtedy amortyzuje kręgosłup.
dodatkowo można z niej zrobić siedzenie pod tyłek z owinięciem kręgosłupa i pokazane są dwie pozycje, w których można jej użyć do karmienia maluszka.
moja koleżanka tak się przyzwyczaiła do spania z mią, że śpi do tej pory, choć już prawie rok temu urodziła ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam..nie było mnie przez jakis czas i nie wiem kiedy zdołam nadrobić to co pisałyście..ja juz po ślubie i podrózy poslubnej..w pt usg wiec zobacze jak tam moja niunia urosła..juz sie nie mogę doczekac:-)
 
Marcia_77 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:tak: Nowej na całej linii - Mąż, Dzidziuś... wszystko pięknie:-)
Ja mam wizytę za tydzień i też już nie mogę się doczekać. Poprzedni lekarz robił mi usg na każdej wizycie, u tej nowej pani doktor muszę prosić o to badanie, ale na szczęście nie robi problemu. A jakoś tak przyjemnie pooglądać sobie Maleństwo na monitorze:tak:
 
Ja od połówkowego w 21 tc nie miałam USG i nastepne mam dopiero planowo w 30 tc ale jakoś mi tego nie brakuje ;-) Jedynie o szyjkę się martwię, tą mogłabym mieć lepiej kontrolowaną...

Marcia - wszystkiego najlepszego na Nowej Dordze Życia :tak:
 
Witam wszystkie Panie ;) Jak tam samopoczucie?
Byłam dziś u gin, i nareszcie się uspokoiłam. Wszystko jest w porządku, wyniki wszystkie mam okej. Lekarz po raz kolejny potwierdził, że będziemy mieli córeczkę i że jak na 28 tydzień to jest sporawa ;]
Dodaję jedno zdjęcie z dzisiejszej wizyty.

http://i33.tinypic.com/s1ngug.jpg
my.php
my.php
 
Ostatnia edycja:
Lawendowa zdjecie sliczne :-)
Ja mam USG w przyszly poniedzialek, ale jakos na nie czekam tak, jak na poprzednie. Troche sie stresuje, bo serduszko bedą mojemu malemu badac.
 
reklama
śliczna foteczka :tak:
ja dopiero 4 listopada będę podglądać moja małą - chyba już nie jest taka mała, bo dość wysoko ją czuję :-D ale ja się nie stresuję, na ostatnich usg wszystko w porządku wychodziło - Celinka, w jaki sposób mają badać serduszko? mi na poprzednich wizytach sprawdzano czy ma dobrze zbudowane - to o to chodzi?
 
Do góry