reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

ja mam usg dopiero 7 listopada ..Ciekawe jaki duzy juz nasz synuś?? tez go juz wysoko ponad pepkiem czuję.. Serduszko i wszystkie narządy miałm badane 9 wrzesnia i było ok takze az tak sie nie stresuje ale ...
Marcia njasewrdeczniejsze życzenia!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Lawendowa śliczna fotka córeczki. A ile mała już waży??

Celinka
a to badanie serduszka to jakoś bardziej szczegółowe będą badać??

ja mam usg 5 listopada i pierwsze ktg przez 20 minut będę słuchać serduszka :)
 
Ja też planowe USG mam dopiero w listopadzie, po 30 tc, ale w czwartek będę miała ocenianą szyjkę macicy, bo zachodzi obawa o to, że się nadmiernie skróciła i rozwiera.
Trzymajcie kciuki, oby wszystko było ok!

Lawendowa - śliczna buźka malutkiej :)
 
Leika bedzie ok !! najwyzej Ci peser załozą...i jakos dokulasz sie do stycznia:-)
Kolezanka z pracy (ma termin tak jak my) juz 2 miesiac z peserem pomyka bo jej szyjka sie skróciłazo 2,5 cm w ciagu miesiaca...
 
Mam nadzieję, że na pessarze się skończy, jak pomyślę, że w ciąży z synkiem leżałam plackiem od 24 tc z powodu szyjki właśnie, to ... teraz mam małe dziecko, nie wyobrażam sobie leżenia...
 
lawendowa-śliczna kruszynka!!!:-)Ja już się nie moge doczekać kiedy małą zobaczę tym bardziej ,że coś ostatnio mało fika i zaczynam się denerwować!!:-(

tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
cos dzis mam problemy z forum jakos dziwnie sie otwiera,ale ok.
ja mam usg 17 listopada,a wizyte 3 pazdziernika...mi na kazdej wizycie podglada malego.
Leika,kurcze miejmy nadzieje ,ze szyjka fajna twarda i dluuuuga!
Celinka,a na polowkowym nie badal serduszka dzidzi?
 
Jesusicku dziewczyny ale naprodukowałyście :-D nie było mnie kila dni a tyle do nadrobienia :szok:
byłam na weselu, najadłam się za 2......potańczyłam......i uśmiałam.....
tego mi było trzeba :-D
a teraz szara rzeczywistość ..... niestety praca i tylko praca - jakoś doczłapię do końca tygodnia a później będe nadrabiac zaległosci na forum
dziewczyny trzymajcie sie - ściskam mocno - buziaki ;-):rofl2:
 
reklama
Do góry