reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
A ja brzydne, tak mi sie wydaje. Na dodatek moglabym tylko slodkie jesc, a slone i pikantne beeee. No a w brzuszku siedzi chlopczyk. Wiec chyba nie ma reguly :-D
 
Cześć stycznióweczki! Witaj 4madzia, Rondzia gratuluję siostrzenicy! Patisonn, ale super z tymi Twoimi bliźniakami, rewelacyjnie gdyby były odmiennej płci!
Mi tez każdy mówi, że w tej ciąży wygladam o wiele ładniej niż w poprzedniej, ale ja twierdzę, że jest odwrotnie! Więcej przytyłam, mam przebarwienia na twarzy no i gorzej się czułam przez pierwsze trzy miesiące!
 
Mi też wróżą chłopca bo ładnie wyglądam, mało na razie przytyłam. Ja sobie też się podobam bo z Oliwią nie mogłam na siebie patrzeć. Waga od początku ciąży szła jak szalona w górę. Zobaczymy czy się sprawdzi.

Rondzia gratuluje siostrzenicy.

Marcia szkoda że maluszek nie pokazał się. Nasz w 16 tc też zrobił nam psikusa.

Patisonn ale super jak będzie parka.
 
Mimo, że wszyscy dookoła twierdzili, że ładnieję, że jem konkrety i to na pewno chłopiec - mi i mężowi (mojemu Tacie też) śniła się dziewczynka.

12 sierpnia dowiedzieliśmy się, że to dziewczynka.... :)
Intuicja matczyna i ojcowska jednak jest najlepszym doradcą.

:)))))))))

 
melody6 gratulacje córeczki!!!
a ja dopiero za tydzień z hakiem będę wiedziała..zastanawiam się czy nie wykręcić numeru wszystkim i milczeć na temat płci.. wszyscy tacy ciekawi: " a już wiecie co będzie ??" w kółko to samo...:crazy: co będzie to będzie!
 
To moj pierwszy dzidzius wiec w sumie czy chlopczyk czy dziewczynka to nieważne najwazniejsze zeby zdrowe bylo, w sumie to chcialabym tylko dlatego wiedziec zeby kupic w koncu moj wymarzony komplecik:wozek, nosiledlko, kolyske i łozeczko.
Lekarz mowi ze dizdzia jest sliczna i zdorwa wiec to najwazniejsze moze nastepnym razem sie ujawni :-)
 
Hej kochane...

Ja w tej ciąży wyglądam zdecydowanie mniej korzystnie..niestety - z Olafkiem miałam śliczną cerę, włosy -czułam sie świetnie, teraz syfki, przebarwienia, włosy codziennie do mycia, jedyny plus mniej wymiotowałam, nudności tak samo , energia tak samo......i co?? sama nie wiem , w czwartek idę do dr mam nadzieję , że dzidzia się odsłoni:-)
 
reklama
Do góry