reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Można się do Was wprosić??
Mam na imię Kasia, mam póki co 27 lat, jutro kończę 18 tydzień ciąży - termin teoretycznie 22.01, ale z usg wychodzi 19.01. Nie znamy jeszcze płci dzidziusia, niestety, ale oboje mamy przeczucie, że to chłopczyk.

Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek :happy:
 
ania.falko - ja od początku wiedziałam, że mam bliźniaki, pomyliłaś mnie z koleżanką, której jeden lekarz powiedział, że ma jedno a drugi, że dwa :-) a tak apropo to co się wreszcie okazało, wyjaśniła się ta sytuacja?? (nie pamiętam która z nas tak miała)
 
ja dziś od lekarza właśnie przyjechałam - jakiś taki niedosyt mam :( płci nie znam, niby wszystko jest dobrze - jak to lekarz powiedział - dwie ręce, dwie nóżki, dwa oczy, nos - wszystko jest, a czy będzie miało cztery paluszki to i tak będziecie je kochać :/ no to sorry, się dowiedziałam :( chyba za dwa tygodnie pojedziemy na inne usg - gdzie mają lepsze maszyny i lepiej wszystko widać :) jak na razie to mi się tylko humor zepsuł :(
no ale ważne jest to, że małe się ruszało i rozwija się prawidłowo :)
termin wciąż ten sam - 4 stycznia.
 
Dziewczyny czy wy jak chodzicie czy stoicie macie wardy brzuch czy miekki?,ja mam strasznie napiety,ale jak siedze to nie
nie wiem czy to normalne
sprawdzalyscie?
 
mamjakty - najważniejsze, że Dzidziulek zdrowy i prawidłowo się rozwija!. Jedno jest jednak pewne wybór lekarza w ciąży jest bardzo ważny, bo jego zadaniem jest podniesienie nas na duchu, uspokojenie i rozwianie wszelkich wątpliwości... I chociaż ciężko jest na takiego trafić mnie się udało. Ale co z tego - teraz się przeprowadzam i z tym ginem musiałam się pożegnać:( Mam już namiary na nową panią doktor. Pytanie tylko czy mi się spodoba... Jeśli Ty masz wątpliwości co do swojego lekarza to może trzeba pomyśleć o jego zmianie?
 
Dziewczyny czy wy jak chodzicie czy stoicie macie wardy brzuch czy miekki?,ja mam strasznie napiety,ale jak siedze to nie
nie wiem czy to normalne
sprawdzalyscie?

Mnie ciągle brzuch twardnieje, staram się choć chwilę w ciagu dnia poleżeć i łykam magnez 3-4 razy dziennie... Nie powinien się jeszcze brzuch tak napinać, bo od tego może się szyjka skracać.
 
Dziewczyny czy wy jak chodzicie czy stoicie macie wardy brzuch czy miekki?,ja mam strasznie napiety,ale jak siedze to nie
nie wiem czy to normalne
sprawdzalyscie?

Mam tak samo jak Ty, wiec to chyba normalne :-)
Mi brzuch sie nie napina, tylko jest bardziej twardy jak stoje,niz jak leze :-D Moze jak stoje, to tluszczyk w dół idzie :-D :-D

Ja po pierwszej wizycie u mojego lekarza mialam mieszane uczucia. Zostalam u niego tylko dlatego,ze moj maz sie kiedys u niego leczyl i go polecal( facet jest ginekologiem-poloznikiem, andrologiem i endokrynologiem w jednym!!!!), no i ten lekarz pracuje w szpitalu, w ktorym ja chce rodzic. Poza tym bardzo dobrze zna sie na PCO, na ktore ja niestety choruje. Na szczescie tylko pierwsze wrazenie mialam takie sobie. Po ostatniej wizycie jestem baaardzo zadowolona :-D
 
reklama
Mnie ciągle brzuch twardnieje, staram się choć chwilę w ciagu dnia poleżeć i łykam magnez 3-4 razy dziennie... Nie powinien się jeszcze brzuch tak napinać, bo od tego może się szyjka skracać.

Mnie nie twardnieje,ja jak stoje mam ciagle twardy,jak usiade to go naciskam i nie jest twardy,ale na stojaco jest napiety(przez caly czas)
ps. tydzien temu mialam mierzona szyjke i jest ponoc wzorcowa,a ten brzuch o mam tak od poczatku
 
Do góry