reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Ja się psychicznie nastawiam na przyszły tydzień... W środę zaplanowana przeprowadzka a jeszcze trzeba wszystko spakować... Książki, ciuchy, buty ufff... Ale chyba i tak najgorsza jest kuchnia - te wszystkie talerze, szklanki, szklaneczki, kieliszki, kieliszeczki... Nie wiem jak to przeżyję. Chociaż podobno co nas nie zabije to nas wzmocni - mam nadzieję, że tak właśnie będzie:)

Ale najważniejsze - byłam dziś na wizycie i wg gina na 99% (bo Dzidzia troszkę zasłaniała się pępowiną) będzie Dziewczynka - więc jednak Hania! Malutka waży 300 g i podobno wszystko jest jak najbardziej w porządku. A zatem bardzo się cieszymy!:):):)
 
Ja też wolałabym jakby ktoś mi posprzątałam i pozmywał podłogi, no ale cóż...Werwy do pracy nie mam, wręcz odwrotnie, najchętniej cały czas bym leżała, spała i odpoczywała. Niestety przy 16-sto miesięcznym synku jest to niemożliwe. W pierwszej ciąży wypoczynku miałam aż nadto, a teraz go brak! Gemini gratuluję córeczki, a Natalie połowy ciąży! Mi jeszcze brakują 3 tygodnie!

b880c0f159.png
 

Załączniki

  • DSC02657.JPG
    DSC02657.JPG
    150,8 KB · Wyświetleń: 17
W tym sprzataniu to cos jest,ja codziennie sprzatam,a lazienka to lsni,nigdy tak nie mialam a teraz odmiana,moze to z nudow
Gemini gratuluje corci!!!!(uffa ja tez chce!!!!)
 
Bardzo dziękuję za gratulacje:)
Jeśli zaś chodzi o przeprowadzkę to pocieszam się tym, że jestem teraz w 20 tyg. ciąży, myślę że w 30 i później byłoby dużo trudniej:rofl2:
 
ja również gratuluję :D ja mam usg w środę - mam nadzieję, że poznam płeć Maleństwa :)
a tak w ogóle, to macie jakieś zewnętrzne oznaki na daną płeć? no bo na pewno słyszałyście, że na chłopca ładnie się wygląda, a na dziewczynkę już trochę gorzej.... ciekawa jestem czy to się sprawdza :)
 
reklama
Do góry