reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Witam.Chciałabym dołączyć do was.Terminow mam dwa jeden z o.m -14.01 a z usg-24.01.Na ostatnim usg dowiedziałam się że prawdopodobnie będzie dziewczynka.Pozdrawiam przyszłe mamusie i tatusiów.:happy:
 
reklama
Witaj 4madzia! gemini_bb - gratuluje córci!! Ja równiez licze na dziewczynkę natomiast wszystkie podwórkowe wróżki twierdzą,że będzie chłopiec:laugh2::laugh2: Pożyjemy zobaczymy...Usg mam dopiero w połowie września, nie wiem jak doczekam tego terminu..
 
Mi kazdy mowi,ze tylko w ciazy chodzic powinnam tak ladnie wygladam....no i ze na pewno chlopak bedzie....

Ta...no własnie. Ja tez podobno wygladam rewelacyjnie ale z czego tu sie cieszyc, hehe.
Ale uwaga.... Podobno w poprzedniej ciazy (z chlopcem) wygladalam duzo gorzej. Wiec moze jest jakas nadzieja...
 
Witam, miałam dzis usg ale niesety dzidzia nam nie pokazałam co ma miedzy nózkami..wiec czkma znowu miesiac na nastepne usg, czylu zakupy nadal musze odłozyc..
 
Cześć Kobitki:-):rofl2:
może znacie jakieś statystyki a propo narodzin pierwszego dziecka -czy jest to częściej po dniu oczekiwanym czy przed? a może w ogóle nie ma żadnej reguły, zaczęłam myśleć o tym kiedy wziąć macierzyński, przed którym chciałam również wykorzystać 11 dniowy urlop i nie wiem czy lepiej zacząć go na kilka dni a może lepiej choć na tydzień wcześniej?myślałyście już o tym:confused::rofl2:
 
Witam, miałam dzis usg ale niesety dzidzia nam nie pokazałam co ma miedzy nózkami..wiec czkma znowu miesiac na nastepne usg, czylu zakupy nadal musze odłozyc..

no szkoda, że się nie dowiedziałaś jaka płeć - ja jutro mam wizytę i obawiam się, że może być podobnie jak u Ciebie - a tak bardzo już chciałabym znać płeć :)
no ale tak poza tym to wszystko dobrze? pewnie tak - skoro nic nie napisałaś :)
 
reklama
Hmmmm mi też wszyscy mówią, że mi ciąża służy wizualnie a dziś się dowiedziałam, że jedno z moich bliźniaków to na 100% chłopiec a drugie na 80% dziewczynka...suuuper by było :-)
 
Do góry