reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Ja tez mialam takie dni z zawrotami glowy potworna slaboscia. Nic przyjemnego. Wczoraj za to strasznie bolala mnie glowa. Chyba przez ta pogode, bo mojego P. tez bolala. Mam juz dosyc tego lata.

Justyna wygrzej sie, bo Twoje zdrowie teraz jest najwazniejsze.
 
reklama
ja też mam dość tej pogody :( tak łatwo się przeziębić, ja niby rzadko choruję, ale ostatnio często mi się kicha i jak rano wstaję to mam katar :( niby jest duszno, ale jak wiaterek zawieje to tak ciepło nie jest :/
 
pogoda fatycznie fatalna..wczoraj była na weselichu kuzynki..lało i było zimno jak...koszmar..ale zabawa była supee..wytańczyłam sie do 3 nad ranem:-)
 
Marcia to zupełnie jak ja :-) Tylko, że na weselu koleżanki ze studiów. Ale muszę przyznać, że brzuszek często dawał o sobie znać. Ciągnęło mnie z jednej strony pępka i sam pępek mnie bolał. Nie wiem czy to od zmęczenia, czy jedzenia, ale przez parę godzin wyszedł mi prawie na zewnątrz :szok: Teraz już się całe szczęście cofnął.
 
cześć dziewczyny :)
Wróciłam po koszmarnych akcjach w pracy, dłuuuugiej anginie i wakacjach ,w takiej kolejności :tak:a tu tyle zmian ,że nie mogę nadążyć.Nowe posty, zamknięte wątki...

Nie jestem aktywną uczestniczką forum, a to dlatego ,że mało mam czasu na "surfowanie" za to jak to ktoś ładnie ujął chyba zaliczam się do PODGLĄDACZY (choć to chyba nieadekwatne bo nie dla zdjęc tu zaglądam), i nic to.... najważniejsze,że czytając Was mogę poszerzyć swoją wiedzę - a jeśli mam coś ciekawego do powiedzenia, albo problem to piszę.

A z ostatnich newsów: u nas będzie dziewczynka, to wiadomości z czwartkowego USG:-) niestety nie mam zdjęcia, zamieszczę niebawem, bo czeka mnie kolejne USG. Poza tym jest ok;-)
Pozdrawiam wszystkich ciepło i życzę dobrego samopoczucia:-)
 
Nareszcie zostałam ciocią ślicznej Weronisi. Urodziła się dwie godziny temu. Wizyta na porodówce była PORAŻAJĄCA. Panie takie słodkie to nie są wśród położnych. Ale może taki ich urok, albo nie lubią późnych wizyt... I ten wszechobecny zapach krwi :no: Chciałabym to mieć już za sobą...
 
No wlasnie Spoky, nie strasz... ;-) No coz, porod pewnie do przyjemnosci nie nalezy, ale jakos damy rade, nie mamy zreszta wyjscia :-D

Ja ostatnio czuje sie jakas taka ,,znudzona,, ta ciaza i juz tez bym chciala miec to za soba. Chociaz wtedy te bezsenne i nieprzespane noce... - moj maz mowi, zebym sie jeszcze delektowala wolnym czasem :-)
 
reklama
Dziewczyny, co Wy gadacie??? :szok::baffled::sorry2: Przecież teraz się zacznie najfajniejszy okres ciąży :tak::-D. Brzuszek z dnia na dzień będzie coraz większy, ruchy bardzo wyraźne, a ja na porodówce żadnego zapachu krwi nie czułam wg mnie było OK :tak:. ja się chcę cieszyć ciążą, póki mogę, bo potem nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle. Zobaczycie, kiedyś będzie znowu brakować brzuszka :rofl2::happy::-p.
 
Do góry