reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć :)
Nieśmiało się witam i chciałabym dołączyć :)
Mam na imię Patrycja, zaczynałam na forum prawie 10 lat temu, jestem mamą 9 latka i po tylu latach znów chciałabym zostać mamą...
Razem z partnerem staramy się kolejny cykl...
Wyleczone zapalenie i nadzieja w ostatnim cyklu @ się spoznila 1,5 tyg. Testy negatywne, na jednym widziałam cień, a raczej podświadomie bardzo chciałam widzieć...
Teraz wzięłam się ostro za mierzenie temperatury, Wit. E, wiesiołek, ashwagandha, kwas foliowy i... Jeszcze dorzucę korzeń maca. Chcę się poobserwować, w tym cyklu i uderzyć w następnym, chyba że przypadkiem pyknie [emoji28] ale to już Chyba nie takie łatwe jak 10 lat temu...
I może jak ruszę dupe, to pobudze hormony... [emoji849]
Wyniki w normie, na usg czysciutko, trzymajcie kciuki...
Ściskam, pozdrawiam i mocno trzymam kciuki za wszystkie staraczki [emoji847]

to podobnie jak ja zaczełam przygodę z BB ok 8 lat temu przed pierwsza ciążą i też postanowiłam dołączyć bo chcemy drugiego dzidziusia :D z pierwsza ciążą poszło gładko teraz zobaczymy, kwas foliowy jem od ok 2 miesiecy
 
reklama
MartaSx patisia16 mam tak samo jak Wy byłam u 10 lat temu a teraz staramy się o drugiego szkraba znów zapragnęłam zostać mama aby dziecko miało rodzeństwo chodź duża różnica :);)ja właśnie czekam na @ która się nie pojawia jestem pełna nadziei że tym razem się uda :happy:
Ale czytam Wasze posty i widzę cząstkę siebie więc do działa:wink:
 
@MartaSx @aga9921 To widzę, że nie jestem sama, stara, nowa weteranka :-p Cześć!
Mocno trzymam kciuki za Was! :biggrin2: @aga9921 czyżby czyżby to już? :rofl2:
U mnie spacer 1,5 godzinny zaliczony, zmierzyłam trasę, jutro ruszam z kopyta, trzeba hormony pobudzić :cool2: a nuż, parę kg ubedzie jak hormony stwierdza, że wolą odpoczywać :sorry2:
 
@MartaSx @aga9921 To widzę, że nie jestem sama, stara, nowa weteranka :-p Cześć!
Mocno trzymam kciuki za Was! :biggrin2: @aga9921 czyżby czyżby to już? :rofl2:
U mnie spacer 1,5 godzinny zaliczony, zmierzyłam trasę, jutro ruszam z kopyta, trzeba hormony pobudzić :cool2: a nuż, parę kg ubedzie jak hormony stwierdza, że wolą odpoczywać :sorry2:
U mnie nie wiem jak nie przyjdzie@ to może. Ja też 3mam kciuki
 
Ja mam od wczoraj lekkie brazowe plamienie raz na jakiś czas. Zawsze miałam tak że dzień przed były A w nocy czy nad ranem był potop. Teraz nic, a jak to ciaza i mam plamienie? jak dziś do 16 nie będę mieć okresu to jadę po test
 
Dziewczyny czym sie zajmujecie zawodowo ? Ja jestem nauczycielem, pracuje w przedszkolu, prowadzę grupę 5 latków i mam 33 lata
 
reklama
Do góry