reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej ja też się staram o drugie dziecko i u mnie też duża różnica wieku bo mój syn ma 14 lat. A u Ciebie jak duża różnica będzie? Pozdrawiam i oby @nie przyszła.
MartaSx patisia16 mam tak samo jak Wy byłam u 10 lat temu a teraz staramy się o drugiego szkraba znów zapragnęłam zostać mama aby dziecko miało rodzeństwo chodź duża różnica :);)ja właśnie czekam na @ która się nie pojawia jestem pełna nadziei że tym razem się uda :happy:
Ale czytam Wasze posty i widzę cząstkę siebie więc do działa:wink:
 
reklama
Dziewczyny byłam teraz pierwszy cykl na CLO i zrobiłam test i wyszła bardzo bladą ledwo widoczna druga kreska a potem dostałam @. Myślę że to była ciąża biochemiczna. Jak myślicie czy teraz mam większą szansę że się uda i będzie wszystko ok
Mówia ze te hormony po biochemicznej moga pomoc ale jesli w kolejnym nie zajdziesz to sie nie poddawaj ;) Duzo przypadkow jest dziewczyn ktore zachodza w kolejnym cyklu.
 
U mnie różnica bedzie jeśli sie uda teraz to 7 lat jesli później to 8, ja sie boje ze jak sie nie uda to sie załamie :( w pierwszej ciazy udało sie za pierwszym cyklem
 
U mnie różnica bedzie jeśli sie uda teraz to 7 lat jesli później to 8, ja sie boje ze jak sie nie uda to sie załamie :( w pierwszej ciazy udało sie za pierwszym cyklem
Mi w 1 ciąży też się udało w pierwszym cyklu starań i ciąża książkowa. Później starałam się 9 Mc i zaszlam bez wspomagaczy ale niestety w 11 tygodniu poronilam. Później starałam się 14 cykli i nic. Lekarz przepisał mi clo i jestem po pierwszym cyklu ale była to ciąża biochemiczna. Rozpoczęłam już drugi cykl z CLO i wiąże ogromne nadzieję, że tym razem się uda. Pije jeszcze siemienie lniane na śluz. Pozdrawiam
 
Wiecie co Kobietki? Czytam wasze posty i szczerze mowiac mialam to samo.. strasza chec mania dziecka[emoji1413] zmagacie sie z testami owu. Czy tez mierzeniem temperatury. A wiecie co jest najlepsze? RELAX i ODSTRESOWANIE SIE! Uwierzcie mi nie ma nic lepszego... mam 21 lat, rok temu w styczniu zaszlam w pierwsza ciaze byla ona z nacisku, nie myslalam o niczym innym kompletnie, chwile pozniej poronilam.. pozniej odpuscilam bo stwierdzilam ze ten nacisk to tylko kupa niepotrzebnego stresu. Obecnie jestem w 20tc+5d.. i stalo sie to bez mierzenia temperatury czy testwow. Moje @ sa bardzooo nieregularne nie wiedzialam kiedy mam owu. [emoji87] a teraz wyczekuje chlopca![emoji170] zycze wam powodzenia i trzymam za was kciuki[emoji170][emoji173]️
 
@Paulinaxxem wiem ze masz racje ja mam teraz 22 lata w sumie nie mam parcia na dziecko i współżyje z partnerem jak mamy ochote ;) cykle zaczęłam monitowowac po odstawieniu antykoncepcji zeby nie zajść ,po kilku miesiącach zdecydowalismy ze jak znajdę to będziemy się cieszyć jesli nie znajdę to mamy jeszcze czas. I do tej pory sobie mierze temp z ciekawości i ogólnie interesowało mnie to można poznać lepiej swoj organizm. Gratuluje Ci serdecznie dzidziusia [emoji3059]
 
Ja mierze temperaturę, ale dopiero pierwszy cykl, muszę zmienic termometr, mierzy w odstępie 6 minut z różnicą 0,1 :/ więc raczkuje w tym temacie dopiero...
Niestety gdyby tylko odstresowanie i relaks byl receptą...
To co mamy w żywności na codzień i nasz tryb życia i im bliżej 30 i po, tym zauważam wśród swoich znajomych wiele problemów, u mnie nie jest tak prosto jak 10 lat temu, wtedydy poszło za pierwszym razem, teraz mimo że nie mam parcia, kolejny miesiąc widzisz ze nic z tego nie ma, to już się zapala lampka co się dzieje :/
 
Ja mierze temperaturę, ale dopiero pierwszy cykl, muszę zmienic termometr, mierzy w odstępie 6 minut z różnicą 0,1 :/ więc raczkuje w tym temacie dopiero...
Niestety gdyby tylko odstresowanie i relaks byl receptą...
To co mamy w żywności na codzień i nasz tryb życia i im bliżej 30 i po, tym zauważam wśród swoich znajomych wiele problemów, u mnie nie jest tak prosto jak 10 lat temu, wtedydy poszło za pierwszym razem, teraz mimo że nie mam parcia, kolejny miesiąc widzisz ze nic z tego nie ma, to już się zapala lampka co się dzieje :/
Wiesz kiedy wystepuje u cb dokladnie owulacja ?masz regularne cykle?
 
reklama
Do góry