reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej, dzień dobry,
Wszystkiego najlepszego Moje Drogie Panie w tym Dniu :)
Ja... Własna działalność, po rozwodzie poszłam w kierunku bankowości dało mi to niezależność finansową, żeby stanąć na nogi i pójść na swoje, ale przyplacilam to depresją i wypaleniem zawodowym... Nigdy więcej... I każdemu będę odradzać i przestrzegać... rzuciłam pracę z dnia na dzień, pozbylam się 15 kg i włosów na głowie, obecnie wróciłam do kolebki i pracuje w branży reklamowej w dziale marketingowym :) lat jeszcze 28 :)
 

Załączniki

  • FB_IMG_1552044885586.jpeg
    FB_IMG_1552044885586.jpeg
    79 KB · Wyświetleń: 89
Ostatnia edycja:
reklama
okres się rozkręca, test negatywny, w ostatnich 3 latach nie spozniala się , życzę dziewczyny spokojnych 9 m-cy i cudzych brzdacow, łatwych porodów! my zaczniemy się starać gdzieś we wrzesniu
 
okres się rozkręca, test negatywny, w ostatnich 3 latach nie spozniala się , życzę dziewczyny spokojnych 9 m-cy i cudzych brzdacow, łatwych porodów! my zaczniemy się starać gdzieś we wrzesniu
kurcze szkoda ;( a czemu dopiero we wrześniu?
Dziewczyny czym sie zajmujecie zawodowo ? Ja jestem nauczycielem, pracuje w przedszkolu, prowadzę grupę 5 latków i mam 33 lata
Jestem fryzjerką pracuje i mieszkam w Niemczech mam prawie 22 lata [emoji39]
 
Paulinka bo tak jak pisałam, mamy dwójkę dzieci i chcemy 3 ale w mojej pracy jestem rok, chce jeszcze popracować, umowę mam do sierpnia, będę się starać żeby mi przedłużył na nieokreślony. Jak we wrześniu zaczniemy to będzie ok, ja mam za sobą 3 ciaze i za każdym razem zachodzilam za 1 więc liczę że będzie podobnie
 
Paulinka bo tak jak pisałam, mamy dwójkę dzieci i chcemy 3 ale w mojej pracy jestem rok, chce jeszcze popracować, umowę mam do sierpnia, będę się starać żeby mi przedłużył na nieokreślony. Jak we wrześniu zaczniemy to będzie ok, ja mam za sobą 3 ciaze i za każdym razem zachodzilam za 1 więc liczę że będzie podobnie
Ja pracuje 1.5 roku i mam na nieokreślony już i w sumie to m mnie bardziej namawia że to najlepszy czas.
 
Nie robie testów owulacyjnych :/ ale dzieki mierzeniu temp juz wiem kiedy mam owulacje i dni plodne ,obserwuje moj sluz wczesniej udalo sie przy pierwszym cyklu niestety nie zakonczylo sie szczęśliwie teraz to moj drugi cykl starań
 
reklama
Dziewczyny byłam teraz pierwszy cykl na CLO i zrobiłam test i wyszła bardzo bladą ledwo widoczna druga kreska a potem dostałam @. Myślę że to była ciąża biochemiczna. Jak myślicie czy teraz mam większą szansę że się uda i będzie wszystko ok
 
Do góry