reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Zazdroszczę ze potrafisz tak cierpliwie czekać ja to bym na test sikala po 1 dniu spoznienia [emoji23]
wiesz, to nie jest tak, że się staraliśmy nie wiem jak, to było w sumie jeden nie do końca kontrolowany raz kiedy się zdarzyło i powiem Ci że się boję... to będzie 3 dziecko, mam 5 latka i 2.5 latke. Prace mam fajna, pracuje tam od roku, mam nadzieję, że miała bym do czego wracać, wydaje mi się że tak, ale jak będzie nie wiem, ale pracowała bym do końca wakacji, bo to oświata więc ominęła bym cały rok szkolny, ale co będzie to będzie, wiadomo damy radę i będziemy się cieszyć, ale się po prostu trochę boje
 
z synem udało się za pierwszym razem, mam nadzieje ze teraz też tak będzie :) jutro powinnam dostać @, ostatnie 3 cykle miałam co 27 dni wiec owu wypada 13 dnia gdzieś więc 20 marca będzie chyba idealnie.
Chociaż ja sie doczekać nie mogę chciałabym już być w ciąży.
 
wiesz, to nie jest tak, że się staraliśmy nie wiem jak, to było w sumie jeden nie do końca kontrolowany raz kiedy się zdarzyło i powiem Ci że się boję... to będzie 3 dziecko, mam 5 latka i 2.5 latke. Prace mam fajna, pracuje tam od roku, mam nadzieję, że miała bym do czego wracać, wydaje mi się że tak, ale jak będzie nie wiem, ale pracowała bym do końca wakacji, bo to oświata więc ominęła bym cały rok szkolny, ale co będzie to będzie, wiadomo damy radę i będziemy się cieszyć, ale się po prostu trochę boje

no własnie mam podobnie mam fajną prace, jestem nauczycielem i pracuje 1,5 roku żal mi będzie ale chcemy drugie dziecko. Ja chciałam zrobić tak że pracowałabym do czerwca a id września przejąłby ich nowy nauczyciel. Nawet zaczęłam oglądać wózki, ubranka itp.
 
Hej dziewczyny my się staramy o 2 dzidzie [emoji846]starania od lutego moze się uda teraz czekam na @ który nie wiem z jakich powodów się opóźnia hmm na tescie jedna kreska mocna i droga blada hmm
 
Hej dziewczyny my się staramy o 2 dzidzie [emoji846]starania od lutego moze się uda teraz czekam na @ który nie wiem z jakich powodów się opóźnia hmm na tescie jedna kreska mocna i droga blada hmm


jeśli jest druga blada to test jest pozytywny, ja tak miałam w pierwszej ciąży
 
ja robiłam w dniu spodziewanej @ i wyszła mi jedna gruba druga bladziutka ledwo widoczna. Więc myślę że jest pozytywny u Ciebie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry