reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Czyli że początkowo miałaś dobry przyrost a później spadło?. Jakieś inne objawy?

Jak beta była 1008 to zobaczyli gdzie jest ciąża i była w jajowodzie . Wcześniej nikt nie będzie widział gdzie jest bo to nie możliwe . Przy pozamacicznej są bóle brzucha zazwyczaj choć ja wogole nie miałam objawow. Zrób jutro bete i wtedy będzie można coś myśleć . I napewno pójdź do innego lekarza . Niema co na zapas się martwić ze pozamaciczna .
 
reklama
@enej jestem TAK WŚCIEKŁA na tą gin, u której byłaś! Jak tak można!!! Nastraszyć kobietę w bardzo wczesnej ciąży bez żadnych podstaw!!! To się nadaje na dyscyplinarkę!!! Nie nakręcaj się Kochana na ciąże pozamaciczną, bo nie ma powodu przy becie 200 niczego takiego diagnozować!!! Pójdziesz do innego lekarza, mam nadzieję, że trafi Ci się ktoś normalny, i będzie dobrze :*

Moja gin przy becie 688 powiedziała tylko tyle : podejrzewam pozamaciczna ale trzeba wykonać bete raz jeszcze i zobaczymy . A w sumie niewiem czym się sugerowała bo byłam w takim szoku ze nawet nie potrafiłam się skupić na tym co mówiła
 
Mój dzisiejszy "bladziuch" :))
Beta 49.8! jutro wylatujemy na wakcje, jednak w 3!! :) Po cichu sie ciesze, ale tak calkiem dopiero jak zobacze na usg ze wszystko okej.. wizyte mam na 19.09 wiec akurat sie ladnie zlozylo :) Musze dzis ogarnac u rodzinnej recepte na heparyne. Trzymajcie kciuki aby tym razem wszystko sie udalo...
Super, gratulacje
 
Ostatnia miesiączke miałam 23.07 ale ja mam bardzo długie cykle bo nawet do 35dni. W pn beta wynosiła 54,63 a w środę 209, 60.
Ja miałam ostatnia @ 24.07, jeszcze nie byłam u lekarza ani nie robiłam bety, chociaż uważam, że nie ma co porównywać, bo każda z nas jest inna. Cykle masz dłuższe, bo ja mam regularne 28d. Ciąża może być młodsza, jednak jeżeli jest podejrzenie poza macicznej, koniecznie skonsultuj z innym lekarzem, tu chodzi już o Twoje zdrowie.
Jeżeli chodzi o seryjne oznaczanie bety, to uważam, że nie jest to konieczne, wprowadza tylko w panikę. Beta tylko dla potwierdzenia ciąży. Teraz najważniejszy jest obraz usg. Trzymam za Ciebie kciuki!
 
@enej jestem TAK WŚCIEKŁA na tą gin, u której byłaś! Jak tak można!!! Nastraszyć kobietę w bardzo wczesnej ciąży bez żadnych podstaw!!! To się nadaje na dyscyplinarkę!!! Nie nakręcaj się Kochana na ciąże pozamaciczną, bo nie ma powodu przy becie 200 niczego takiego diagnozować!!! Pójdziesz do innego lekarza, mam nadzieję, że trafi Ci się ktoś normalny, i będzie dobrze :*
Dziękuję. To już drugi lekarz w medipartnerze który niesie co robi.

Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za wsparcie.

Ja miałam ostatnia @ 24.07, jeszcze nie byłam u lekarza ani nie robiłam bety, chociaż uważam, że nie ma co porównywać, bo każda z nas jest inna. Cykle masz dłuższe, bo ja mam regularne 28d. Ciąża może być młodsza, jednak jeżeli jest podejrzenie poza macicznej, koniecznie skonsultuj z innym lekarzem, tu chodzi już o Twoje zdrowie.
Jeżeli chodzi o seryjne oznaczanie bety, to uważam, że nie jest to konieczne, wprowadza tylko w panikę. Beta tylko dla potwierdzenia ciąży. Teraz najważniejszy jest obraz usg. Trzymam za Ciebie kciuki!
Może masz rację. Ale kiedy usłyszałam że cykl jest bezowulacyjny a potem wyszedł mi test ciążowy pozytywny to trochę jestem spanikowana.
Coś czułam że nie wszystko może być ok. Więc panikuje. Ale trochę się już uspokajam. Bo wiem co to może być.
Ale jest mi przykro..
 
Dziękuję. To już drugi lekarz w medipartnerze który niesie co robi.

Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za wsparcie.


Może masz rację. Ale kiedy usłyszałam że cykl jest bezowulacyjny a potem wyszedł mi test ciążowy pozytywny to trochę jestem spanikowana.
Coś czułam że nie wszystko może być ok. Więc panikuje. Ale trochę się już uspokajam. Bo wiem co to może być.
Ale jest mi przykro..
Ja trzymam kciuki za Ciebie. Może za wcześnie na wizyty, jednak ważne, żebyś zadbała o swoje zdrowie. Tulę mocno.
 
Fertilman od sierpnia zeszłego roku, polecam, ma dobry skład.



Miałaś tak kiedyś po owulacji? Może to krwawienie poowulacyjne po prostu? Ja się niestety na tego typu rzeczach nie znam, krwawię tylko podczas @.



Nie ma żadnego znaczenia. Ja byłam 5 dpo, to jest standardowe postępowanie. Według mnie trzymaj się na razie tej lekarki, ewentualnie skonsultuj to LH z tym profesorem.



No zrobię, zrobię ;):) Jutro kupię test albo dwa dla pewności :p Jak nie mam w domu to nie kusi żeby zrobić. Dzisiaj już 39 dc, 20 dpo, 5 dni po terminie @ i niecałe 2 dni do testu :) Czuje się dobrze, temperatura kręci się koło 36,8. Myślę, że jeżeli test wyjdzie pozytywny to przestanę mierzyć temperaturę, żeby się nie stresować. Doskwierają mi piersi tylko, sutki są coraz bardziej bolesne. Mam w ogóle problem ze spaniem - budzę się często, ostatni raz ok. godziny przed budzikiem (wtedy mierzę temperaturę) i nie mogę już zasnąć. Myślicie, że - o ile jestem w ciąży - to ciąża ma jakiś wpływ na kłopoty ze snem?

Mnie dupek jakoś specjalnie nie przeszkadza, czuje się całkiem normalnie po nim. Wzdęcia to ja mam niemal zawsze z dupkiem czy bez.

@Rita44 i @Rumuneska gratulacje :):):)
Jeeeej, 5dni po terminie i nadal spokojnie czekasz do sb, podziwiam! Mnie mimo szczerych chęci pewnie by to nie wyszło ;) niech już będzie tą sobota... :D
 
Jak Was czytam, to czasami mam wrażenie, że Ci lekarze powinni iść pracować w innym miejscu. Szok!

Ja jak miałam ciążę biochemiczną i nie znałam się jeszcze kompletnie na ciążach plus nie wiedziałam kiedy była owulacja, z OM wychodził już z 7 tydzień, to poszłam do mojej gin z betą ok. 200. Na spokojnie mi wytłumaczyła, że jeszcze nie widać, żeby kontrolować betę i podejść za kilka dni, bo ona chce się upewnić czy to nie pozamaciczna ciąża. W żaden sposób mnie nie straszyła.

Jeeeej, 5dni po terminie i nadal spokojnie czekasz do sb, podziwiam! Mnie mimo szczerych chęci pewnie by to nie wyszło ;) niech już będzie tą sobota... :D

Z powodów wskazanych wyżej wolę sprawdzić później niż wcześniej. Przeżyliśmy horror ze sprawdzaniem bety, chodzeniem do lekarza przy ciąży biochemicznej... Biorę dupka, więc jak jestem w ciąży to jest ona odpowiednio zaopiekowana, dbam o siebię, odżywiam się "ciążowo" i nie piję alkoholu. Nawet kawy unikam, dzisiaj nie wytrzymałam więc wypiłam taką słabiznę straszną.

Nawet do lekarza poszłabym później, dopiero koło 7 tc, tyle, że kazała mi przyjść w przyszłym tygodniu - jeżeli oczywiście jestem w ciąży. Możliwe jednak, że w dniu wizyty (którą profilaktycznie umówiłam :p) wysokoczy mi delegacja - wtedy - o ile jestem w ciąży - pójdę tydzień później i tyle.
 
reklama
Lalunia Ty to jesteś agentka [emoji14] Czy jestem w ciąży to się okaże w sobotę [emoji14] U mnie nie ma szans żebym miała teraz więcej niż 3h snu pod rząd, budzę się z 2-3 razy w nocy i od 5-6 koniec spania :( Mimo tego temperatura cały czas w okolicach 36,8. Zmierzę jeszcze jutro i w sobotę i koniec, zauważyłam już, że mnie to stresuje, a jeśli rzeczywiście jestem w ciąży to stres mi niepotrzebny.

Jesteś jesteś nie wypieraj tego [emoji16]
Ale powiem Ci ze masz bardzo rozsądne podejście do tematu, i dokładnie jak piszesz, stres jest niepotrzebny :)
 
Do góry