reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny od jakiej bety widać pęcherzyk? I czy przy becie 200 macica wygląda ciazowo? Bo lekarz stwierdził dziś torbiel czynnościowa na jajniku ale że macica niewyglada ciazowo. I mówi o ciąży pozamaciczna. Ale przecież beta w 48h przyrosła mi z 54do 200. To możliwe? No kurde załamana jestem że jeszcze do szpitala na jakiś zabieg trzeba iść..

Powtórz raz jeszcze bete . Ja byłam w pozamacicznej i rosła prawidłowo ale dopiero jak osiągnęła tysiaka było widać gdzie się znajduje . Niema co się stresować na zapas . Zrób przyrost i zobaczysz
 
@enej jestem TAK WŚCIEKŁA na tą gin, u której byłaś! Jak tak można!!! Nastraszyć kobietę w bardzo wczesnej ciąży bez żadnych podstaw!!! To się nadaje na dyscyplinarkę!!! Nie nakręcaj się Kochana na ciąże pozamaciczną, bo nie ma powodu przy becie 200 niczego takiego diagnozować!!! Pójdziesz do innego lekarza, mam nadzieję, że trafi Ci się ktoś normalny, i będzie dobrze :*
 
Fertilman od sierpnia zeszłego roku, polecam, ma dobry skład.



Miałaś tak kiedyś po owulacji? Może to krwawienie poowulacyjne po prostu? Ja się niestety na tego typu rzeczach nie znam, krwawię tylko podczas @.



Nie ma żadnego znaczenia. Ja byłam 5 dpo, to jest standardowe postępowanie. Według mnie trzymaj się na razie tej lekarki, ewentualnie skonsultuj to LH z tym profesorem.



No zrobię, zrobię ;):) Jutro kupię test albo dwa dla pewności :p Jak nie mam w domu to nie kusi żeby zrobić. Dzisiaj już 39 dc, 20 dpo, 5 dni po terminie @ i niecałe 2 dni do testu :) Czuje się dobrze, temperatura kręci się koło 36,8. Myślę, że jeżeli test wyjdzie pozytywny to przestanę mierzyć temperaturę, żeby się nie stresować. Doskwierają mi piersi tylko, sutki są coraz bardziej bolesne. Mam w ogóle problem ze spaniem - budzę się często, ostatni raz ok. godziny przed budzikiem (wtedy mierzę temperaturę) i nie mogę już zasnąć. Myślicie, że - o ile jestem w ciąży - to ciąża ma jakiś wpływ na kłopoty ze snem?

Mnie dupek jakoś specjalnie nie przeszkadza, czuje się całkiem normalnie po nim. Wzdęcia to ja mam niemal zawsze z dupkiem czy bez.

@Rita44 i @Rumuneska gratulacje :):):)
Narazie potwierdziłam tą wizytę. Bo nie wiem w końcu czy będzie ta owu czy nie. I zobaczę w piątek. I co ona powie na ten duphaston. Narazie do profesora nie jadę bo on żeby cokolwiek zrobić musiałby wiedzieć z dwa miesiące jaki mam monitoring. Zobaczę co si wydarzy w tym miesiącu. Czy znowu będą krwawienia, czy wydłuży mi się cykl, czy pęcherzyk pęknie. Trzeba czekać. Czekam więc.
 
Fertilman od sierpnia zeszłego roku, polecam, ma dobry skład.



Miałaś tak kiedyś po owulacji? Może to krwawienie poowulacyjne po prostu? Ja się niestety na tego typu rzeczach nie znam, krwawię tylko podczas @.



Nie ma żadnego znaczenia. Ja byłam 5 dpo, to jest standardowe postępowanie. Według mnie trzymaj się na razie tej lekarki, ewentualnie skonsultuj to LH z tym profesorem.



No zrobię, zrobię ;):) Jutro kupię test albo dwa dla pewności :p Jak nie mam w domu to nie kusi żeby zrobić. Dzisiaj już 39 dc, 20 dpo, 5 dni po terminie @ i niecałe 2 dni do testu :) Czuje się dobrze, temperatura kręci się koło 36,8. Myślę, że jeżeli test wyjdzie pozytywny to przestanę mierzyć temperaturę, żeby się nie stresować. Doskwierają mi piersi tylko, sutki są coraz bardziej bolesne. Mam w ogóle problem ze spaniem - budzę się często, ostatni raz ok. godziny przed budzikiem (wtedy mierzę temperaturę) i nie mogę już zasnąć. Myślicie, że - o ile jestem w ciąży - to ciąża ma jakiś wpływ na kłopoty ze snem?

Mnie dupek jakoś specjalnie nie przeszkadza, czuje się całkiem normalnie po nim. Wzdęcia to ja mam niemal zawsze z dupkiem czy bez.

@Rita44 i @Rumuneska gratulacje :):):)
W pierwszej ciąży wyspana byłam już ok.6ej ;) A ogólnie to moja ulubiona godzina pobudki to przynajmniej 9:30 ;) Budzik potrafię nastawić nawet na 10:30 ;) Więc ta 6 to bylo jakies nieporozumienie ;)
 
Mój dzisiejszy "bladziuch" :))
Beta 49.8! jutro wylatujemy na wakcje, jednak w 3!! :) Po cichu sie ciesze, ale tak calkiem dopiero jak zobacze na usg ze wszystko okej.. wizyte mam na 19.09 wiec akurat sie ladnie zlozylo :) Musze dzis ogarnac u rodzinnej recepte na heparyne. Trzymajcie kciuki aby tym razem wszystko sie udalo...

Aaaaa!!!! Wcale nie taki bladziuch! Gratulacje Kochana [emoji3590][emoji3590]

Dziewczyny od jakiej bety widać pęcherzyk? I czy przy becie 200 macica wygląda ciazowo? Bo lekarz stwierdził dziś torbiel czynnościowa na jajniku ale że macica niewyglada ciazowo. I mówi o ciąży pozamaciczna. Ale przecież beta w 48h przyrosła mi z 54do 200. To możliwe? No kurde załamana jestem że jeszcze do szpitala na jakiś zabieg trzeba iść..

Ponoć minimum od 1000. Nie przejmuj się ta lekarka. Skonsultuj to u innego ginekologa i poczekaj chociaż z tydzień...!

No zrobię, zrobię ;):) Jutro kupię test albo dwa dla pewności [emoji14] Jak nie mam w domu to nie kusi żeby zrobić. Dzisiaj już 39 dc, 20 dpo, 5 dni po terminie @ i niecałe 2 dni do testu :) Czuje się dobrze, temperatura kręci się koło 36,8. Myślę, że jeżeli test wyjdzie pozytywny to przestanę mierzyć temperaturę, żeby się nie stresować. Doskwierają mi piersi tylko, sutki są coraz bardziej bolesne. Mam w ogóle problem ze spaniem - budzę się często, ostatni raz ok. godziny przed budzikiem (wtedy mierzę temperaturę) i nie mogę już zasnąć. Myślicie, że - o ile jestem w ciąży - to ciąża ma jakiś wpływ na kłopoty ze snem?

Lalunia, nie wiesz jak bardzo czekam na TEN dzień :D
Ja też już nie mierze temperatury. Na początku owszem ale jak któregoś razu pryz przeprowadzce miałam sporo niższa po 4h snu a u lekarza wszystko ok powiedziałam sobie ze nie będę mierzyć. :)
Możesz mieć problemy ze snem jak najbardziej, booo...... Jesteś w ciąży!!! [emoji16]
 
reklama
W pierwszej ciąży wyspana byłam już ok.6ej ;) A ogólnie to moja ulubiona godzina pobudki to przynajmniej 9:30 ;) Budzik potrafię nastawić nawet na 10:30 ;) Więc ta 6 to bylo jakies nieporozumienie ;)

Właśnie problem w tym, że ja nie jestem wyspana ani trochę :( w zeszłym tygodniu chodziłam spać o 22 i wstawałam o 7, a teraz mam jakieś kolosalne problemy. Budzę się czasem nawet przed 5 i nie mogę już spać. :(

Lalunia, nie wiesz jak bardzo czekam na TEN dzień :D
Ja też już nie mierze temperatury. Na początku owszem ale jak któregoś razu pryz przeprowadzce miałam sporo niższa po 4h snu a u lekarza wszystko ok powiedziałam sobie ze nie będę mierzyć. :)
Możesz mieć problemy ze snem jak najbardziej, booo...... Jesteś w ciąży!!! [emoji16]

Lalunia Ty to jesteś agentka :p Czy jestem w ciąży to się okaże w sobotę :p U mnie nie ma szans żebym miała teraz więcej niż 3h snu pod rząd, budzę się z 2-3 razy w nocy i od 5-6 koniec spania :( Mimo tego temperatura cały czas w okolicach 36,8. Zmierzę jeszcze jutro i w sobotę i koniec, zauważyłam już, że mnie to stresuje, a jeśli rzeczywiście jestem w ciąży to stres mi niepotrzebny.
 
Do góry