reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Hej dziewczyny. Moze wy mi podpowiecie o co chodzi. Juz mam trzeci dzien wyzszych temperatur a szyjka macicy dalej wysoko. Sluz nieweim bo nie miewam. Takze nie wiem czy owulacja juz byla? Czy o co tu chodzi?
Ps. Gratuluje Cela1518 :
I oby wszystkie nas spotkal ten sam los :D
 
reklama
Dziękuję dziewczyny naprawdę bo dzięki Wam miałam się gdzie i komu wygadac jak już poprostu lapalo się niezłego doła. Dziś zrobiłam test 4dni przed planowana @ bo jutro mam imprezę rodzinna i mimo że byłam wręcz przekonana że nic nie wyjdzie to dla spokoju by wypić % zrobiłam dziś test a tu proszę niespodzianka spóźniona mikolajkowa😁😁 Dziękuję Wam za Wsparcie 😘
Z całego serducha Ci gratuluję i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze 😘
Ja właśnie wracam od lekarza i jestem w szoku po lamette mam 4pecherzyki 2 po 21 cm i 2mniejsze po 17 jesli te dwa jeszcze urosna do poniedziałku to powiedziala ze nie możemy współżyc bo za duże ryzyko ciąży mnogiej😕 ale zobaczymy w poniedziałek co z nimi będzie
 
Z całego serducha Ci gratuluję i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze 😘
Ja właśnie wracam od lekarza i jestem w szoku po lamette mam 4pecherzyki 2 po 21 cm i 2mniejsze po 17 jesli te dwa jeszcze urosna do poniedziałku to powiedziala ze nie możemy współżyc bo za duże ryzyko ciąży mnogiej😕 ale zobaczymy w poniedziałek co z nimi będzie
Kurde to masz duże pecherzyki, ja jak miałam 19mm to już był pęknięty , teraz w 8 dniu 16mm . Ale po jednym z każdej strony .tylko po lewej mniejszy. A w którym dniu cyklu masz tak ładne pęcherzyki ?
 
Z całego serducha Ci gratuluję i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze [emoji8]
Ja właśnie wracam od lekarza i jestem w szoku po lamette mam 4pecherzyki 2 po 21 cm i 2mniejsze po 17 jesli te dwa jeszcze urosna do poniedziałku to powiedziala ze nie możemy współżyc bo za duże ryzyko ciąży mnogiej[emoji53] ale zobaczymy w poniedziałek co z nimi będzie
A tak z ciekawości spytam boicie się ciąży mnogiej czy lekarz się bardziej obawia? :)
 
A tak z ciekawości spytam boicie się ciąży mnogiej czy lekarz się bardziej obawia? :)
Ja się nie obawiam mąż trochę się boi vzy z dwójką maluchów se poradzimy. Ale ja bym dała rade napewno było by ciężko ale cieszyłabym się. Lekarz się obawia i mowi że jak bedzie takie ryzyko to nie da mi zastrzyku na pekniecie pecherzyka i zeby nie współżyc w okresie owulacyjnym
 
Kurde to masz duże pecherzyki, ja jak miałam 19mm to już był pęknięty , teraz w 8 dniu 16mm . Ale po jednym z każdej strony .tylko po lewej mniejszy. A w którym dniu cyklu masz tak ładne pęcherzyki ?
Patrzę że źle napisałam że pecherzyki w cm a powinnam napisac ze w mm😂😂 a jestem dzis w 10dniu cyklu takze też sie dziwie ale mam 2pecherzyki w jednym jajniku i 2w drugim
 
Witajcie kobietki
Dołączyłam do forum i może kilka słów na wstęp. Moje starania o ciąże trwają od roku. Wszystkie badania wychodzą bez zarzutu - nasienie partnera, hormony itp.
W marcu było światełko nadziei, zaszłam w ciążę, ale jajowodową. Potem tylko operacja i czekanie pół roku, aż organizm dojdzie do siebie. HSG wykazało prawostronną niedrożność, więc o ciążowy pęcherzyk mogę się starać raptem co dwa miesiące.

Teraz pechowo idzie drugi cykl z prawego jajnika, także czekam na nowy. Powinien się zacząć jeszcze przed świętami.

Trzymam kciuki za wszystkie kobietki starające się ;)

Gratuluje tym, co już niosą w sobie życie.
 
Patrzę że źle napisałam że pecherzyki w cm a powinnam napisac ze w mm😂😂 a jestem dzis w 10dniu cyklu takze też sie dziwie ale mam 2pecherzyki w jednym jajniku i 2w drugim
A ja nawet nie zwróciłam uwagi ,że cm 😂😂😂 tylko że 21 mi się rzuciło w oczy ;) mi się mój mały wydaje :/ niby 8 dzień a lekarz mówił że rośnie 1,5 mm na dzień
 
N
A ja nawet nie zwróciłam uwagi ,że cm 😂😂😂 tylko że 21 mi się rzuciło w oczy ;) mi się mój mały wydaje :/ niby 8 dzień a lekarz mówił że rośnie 1,5 mm na dzień
Nie wiem może to od organizmu zależy? Ja od kad pamietam to mialam takie tylko przeważnie miałam przed sama owulacja takiej wielkości i dostawalam zastrzyk🤷‍♀️ a teraz zobaczę w poniedziałek co to bedzie mam nadzieję że ten cykl nie bedzie stracony
 
reklama
N

Nie wiem może to od organizmu zależy? Ja od kad pamietam to mialam takie tylko przeważnie miałam przed sama owulacja takiej wielkości i dostawalam zastrzyk🤷‍♀️ a teraz zobaczę w poniedziałek co to bedzie mam nadzieję że ten cykl nie bedzie stracony
Ja mam niskie AMH , może to dlatego, nie mam pojęcia. Ale jak by były za małe to myślę że by lekarz coś powiedział a nie kazał się starać . Trzymam kciuki za poniedziałek i pomyślne starania 🙂🙂🙂🙂
 
Do góry