reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

rozumiem...
Tak jeszcze tydzień i zobaczę co u mnie. Jeżeli coś urośnie to będzie moj pierwszy pęcherzyk🙂 jestem mega podekscytowana🙂 gdyz do dla mnie naprawdę nowość🙂 po dość długim braniu anty
Na pewno coś urośnie :) ja w prawym jajniku w tym cyklu też miałam drugi ale o wiele mniejszy niż w lewym
 
reklama
Może to również zależy od organizmu, ja biorę wiesiołek od 3 miesięcy i nic niepokojącego nie zauważyłam:)
Tym bardziej nie czaję, że laski pieja w zachwytach nad wiesiolkiem jak cudownie działa! Gdyby nie te peany na jego czesc w życiu bym nie spróbowała:/ Teraz będę ostrozniejsza
 
Hejka. Chciałam się zapytać odnośnie zastrzyku ovitelle. Wiem ze do 10 dni daje fałszywie dodatni wynik jeżeli chodzi o testy ciążowe. Dziś jest 8 dzień po ovitrelle i zrobiłam test ciążowy o czułości 25 i wyszła druga kreska co prawda blada ale widoczna i tak się zastanawiam czy jak by jeszcze było we mnie resztki z ovitrelle to czy by test o dużej czułości czyli ten 25 wykrył by jeszcze te pozostałości. Nie nakręcam się bo jeszcze nie minęło 10 dni po zastrzyku ale jestem ciekawa . Dziękuję
 
Dziewczyny jest druga kreska normalnie nie wierzę w to co widzę i lecę na betę pozdrawiam 😁
 

Załączniki

  • MmsCamera_2019-12-13-07-38-37.jpg
    MmsCamera_2019-12-13-07-38-37.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Dziękuję dziewczyny naprawdę bo dzięki Wam miałam się gdzie i komu wygadac jak już poprostu lapalo się niezłego doła. Dziś zrobiłam test 4dni przed planowana @ bo jutro mam imprezę rodzinna i mimo że byłam wręcz przekonana że nic nie wyjdzie to dla spokoju by wypić % zrobiłam dziś test a tu proszę niespodzianka spóźniona mikolajkowa😁😁 Dziękuję Wam za Wsparcie 😘
 
Do góry