reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Ja mam niskie AMH , może to dlatego, nie mam pojęcia. Ale jak by były za małe to myślę że by lekarz coś powiedział a nie kazał się starać . Trzymam kciuki za poniedziałek i pomyślne starania 🙂🙂🙂🙂
Wiesz być może ja jakoś nie koniecznie się na tym znam😲 ale jak masz endo duże i pęcherzyki takie to może jest dobrze bo jak by było coś nie tak to tak jak mówisz lekarz by ci o tym powiedział tak mi się wydaję
 
reklama
Katka i Cela - gratulacje :). Piękne prezenty na święta :). Życzę Wam spokojnych ciąż i zdrowych dzieciaczków :).
U mnie dziś zaczął się nowy cykl... ;).
 
A ja dzis byłam u lekarza na monitoringu miałam ostatnio 4pecherzyki 2 duże i 2mniejsze jeden gdzieś mi przepadł zostały 3. Dostałam zastrzyk na pęknięcie i jutro i pojutrze staranka maja być więc zobaczymy jak to będzie już się nie nastawiam i myślę że jeśli nic nie wyjdzie znowu to se na jakis czas odpuszczę muszę psychicznie odpocząć od tego wszystkiego
 
reklama
Do góry