reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
czesc babulki :)
u mnie jak zwykle zalatany weekend :)
dzien @ dzis.. poki co nie ma. Ale juz mnie zaczyna bolec brzuch..wiec jutro najpozniej okres sie pojawi.
Nie ma tego zlego, co by ma dobre nie wyszlo...bede mogla pare razy grzanca sie napic w tym roku ;-) hehe
 
A czy któraś z was piła może lamette? Bo ja pije dopiero pierwszy raz i zaczęłam pic je w piątek 1tabletka 2razy dziennie i tak okres mi się skończył a brzuch mnie nadal boli

Ja od dzisiaj stosuje lamette w końcu!!
Na okres czekałam równe 68 dni... na Mikołaja najlepszy prezent jaki mogłam dostać 🙂 okres oczywiście wywoływany ale i bardzo skąpy ale to bardzo bardzo skąpy. Dzisiaj mój pierwszy dzień stymulacji także zobaczymy co będzie na usg 🙂 ale w końcu widzę jakieś postępy a nie stanie w miejscu😃
 
czesc babulki :)
u mnie jak zwykle zalatany weekend :)
dzien @ dzis.. poki co nie ma. Ale juz mnie zaczyna bolec brzuch..wiec jutro najpozniej okres sie pojawi.
Nie ma tego zlego, co by ma dobre nie wyszlo...bede mogla pare razy grzanca sie napic w tym roku ;-) hehe

Znam te załatane weekendy. U mnie niby wolne od pracy ale człowiek nic nie odpoczywa🤪😃może jednak jeszcze @ nie przyjdzie także wszytsko jest możliwe 😉
 
Ja od dzisiaj stosuje lamette w końcu!!
Na okres czekałam równe 68 dni... na Mikołaja najlepszy prezent jaki mogłam dostać 🙂 okres oczywiście wywoływany ale i bardzo skąpy ale to bardzo bardzo skąpy. Dzisiaj mój pierwszy dzień stymulacji także zobaczymy co będzie na usg 🙂 ale w końcu widzę jakieś postępy a nie stanie w miejscu😃
Ja z okresem akurat nie mam problemu bo mam regularny owulacje tez mialam naturalna ale dostałam lamette aby napewno w kazdym cyklu ta owulacja byla ale od kad je pije to codziennie czuje dosc mocno swoje jajniki. Jutro ostatni dzien przyjmowania lametty. Wczesniej piłam clo ale lekarz mi zmienil na lamette
 
Znam te załatane weekendy. U mnie niby wolne od pracy ale człowiek nic nie odpoczywa🤪😃może jednak jeszcze @ nie przyjdzie także wszytsko jest możliwe 😉
byloby fajnie..jakby okres nie przyszedl. Ale nie mam zadnych "objawow", ktore moglyby wskazywac na ciaze. Brzuch boli- coraz mocniej..wiec nastawiam sie na grudniowe staranie ;)
Na kazda z nas przyjdzie pora :-)
Ja od dzisiaj stosuje lamette w końcu!!
Na okres czekałam równe 68 dni... na Mikołaja najlepszy prezent jaki mogłam dostać 🙂 okres oczywiście wywoływany ale i bardzo skąpy ale to bardzo bardzo skąpy. Dzisiaj mój pierwszy dzień stymulacji także zobaczymy co będzie na usg 🙂 ale w końcu widzę jakieś postępy a nie stanie w miejscu😃
lo jezusicku, tyle dni.. ale teraz moze zadzialacie podwojna sila? :-) Masz ustalone dni, kiedy bedziesz chodzic na usg? :-) (jak mowilam, ja zem sie na tych calych monitorowaniach nie znam :p )
 
byloby fajnie..jakby okres nie przyszedl. Ale nie mam zadnych "objawow", ktore moglyby wskazywac na ciaze. Brzuch boli- coraz mocniej..wiec nastawiam sie na grudniowe staranie ;)
Na kazda z nas przyjdzie pora :-)

lo jezusicku, tyle dni.. ale teraz moze zadzialacie podwojna sila? :-) Masz ustalone dni, kiedy bedziesz chodzic na usg? :-) (jak mowilam, ja zem sie na tych calych monitorowaniach nie znam :p )

Muszę iść sprawdzić jak reaguje w 11-12 dc. Stwierdzialam ze pójdę w 12 dniu, wtedy będzie już coś wiedzieć czy wogole jakieś pecherzyki są😊 jak dobrze liczę gdyby jakimś cudem owulacja u mnie wystąpiła i to pierwsza od dosłownie 11 lat to będzie to wigilia 🤣 normalnie jak się uda to będzie cud wigilijny 😀
 
o matko, a moja psiapsiola (pareset kilometrow dalej ).. wlasnie jedzie do szpitala..
Bede ciocia :D juz niedlugo..juz za chwilke :)
ahh. nerwy, jakbym sama miala rodzic. :D
 
reklama
Do góry