reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Czy ktoras miala tak, ze mimo negatywnych testow dosc dlugo, byla jednak w ciazy?
Troche mnie to rozbiło, czuje sie zawieszona w miejscu. Z jednej str sie cieszylam juz ale 4dni z rzedu biel na tescie, nic tam sie nawet nie przebija. I juz nie wiem co jest grane, bo naprawde nic a nic nie czuje...
Wow, to mmoże poproś jakąś koleżankę będącą w ciąży ;).
Moja koleżanka miała tak w obu ciążach, przez jakieś 2-3 tygodnie testy były negatywne, a ciąże zdrowe :). Za drugim razem już wiedziała czego się spodziewać.
 
reklama
Czy ktoras miala tak, ze mimo negatywnych testow dosc dlugo, byla jednak w ciazy?
Troche mnie to rozbiło, czuje sie zawieszona w miejscu. Z jednej str sie cieszylam juz ale 4dni z rzedu biel na tescie, nic tam sie nawet nie przebija. I juz nie wiem co jest grane, bo naprawde nic a nic nie czuje...
Ja raz tak mialam ze mi okres sie spóźniał 5dni robilam testy i nic nie wychodziło na 6dzien dostałam okresu... Cykle mam regularne i tylko jeden raz mi tak się zdażyło. Powtórz test za kilka dni czasem testy nie wykrywają wczesnej ciąży więc może trzeba troszkę poczekać
 
Czy ktoras miala tak, ze mimo negatywnych testow dosc dlugo, byla jednak w ciazy?
Troche mnie to rozbiło, czuje sie zawieszona w miejscu. Z jednej str sie cieszylam juz ale 4dni z rzedu biel na tescie, nic tam sie nawet nie przebija. I juz nie wiem co jest grane, bo naprawde nic a nic nie czuje...
Ja w pierwszej ciąży zrobiłam test chyba z tydzień po opóźnionej @ i też biel. Powtórzyłam z 4 dni później i wyraźna krecha :) z tym że ja zawsze miałam nieregularne cykle
 
Dzieki dziewczyny. Troche sie uspokoilam, bo glowa zaczela swoje fiksowac. Powtorze test za 2-3 dni o ile @ nie przyjdzie. A jak nie to i tak w polowie miesiaca mamy wizyte u lekarza to popytam co dalej gdyby ani to ani to... [emoji4]
 
Mi raz okres się spóźnił tydzień.. już nawet poszłam na betę, a na drugi dzień dostałam okres niestety:angry:
 
Mi raz okres się spóźnił tydzień.. już nawet poszłam na betę, a na drugi dzień dostałam okres niestety:angry:
Kiedys jak mialam bardzo nieregularne cykle to nawet mnie nie ruszalo takie spoznienie. Jednego cyklu okres przychodzil w 27dc a za miesiac w 40dc. Ale od solidnych kilku lat mam bardzo regularne. Wiadomo, ze +/-1 dzien sie zdarza, czasem gdy jestem chora to tez sie spoznia itp.
Ale zawsze czuje sie typowo na @. Teraz jest tak normalnie bezobjawowo i to mnie zastanawia [emoji28]
 
A czy któraś z was piła może lamette? Bo ja pije dopiero pierwszy raz i zaczęłam pic je w piątek 1tabletka 2razy dziennie i tak okres mi się skończył a brzuch mnie nadal boli
 
Trzymam kciuki:wink:

Kiedys jak mialam bardzo nieregularne cykle to nawet mnie nie ruszalo takie spoznienie. Jednego cyklu okres przychodzil w 27dc a za miesiac w 40dc. Ale od solidnych kilku lat mam bardzo regularne. Wiadomo, ze +/-1 dzien sie zdarza, czasem gdy jestem chora to tez sie spoznia itp.
Ale zawsze czuje sie typowo na @. Teraz jest tak normalnie bezobjawowo i to mnie zastanawia [emoji28]
 
reklama
Do góry