reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Hej dziewczyny.
Termin planowany między 4a6 grudnia... miałam cichą nadzieję, bo nie czuje się na @... jutro chciałam robić test... piersi nabrzmiałe ale bez bólu, brzuch też nic... śluz miałam cały czas jak nigdy... no ale dziś dostałam mini plamień- czego nigdy nie miałam...😱 całkiem mój organizm wariuje.
Muszę wrzucić na luz, bo oszaleje... mimo pełnego zaufania do mojego lekarza pójdę poradzić się chyba do innego... Ale tylko po to, żeby znać inną opinię na temat mojego organizmu i braku ciąży mimo dobrych wyników.
Póki co powoli będę się wyciszać na forum, bo tak jak pisałam- wrzucam na luz. Powiedziałam mężowi dziś, że mam już dosyć. Poddaję się:( Jak wyjdzie to super, jak nie to będę cieszyć się mężem, bo jest wspaniały!!

Trzymam za Was kciuki, na pewno jeszcze trochę Was będę podczytywać bo chyba nie umiem tak z dnia na dzień porzucić forum. Miło mi tu z Wami ❤
 
reklama
Hej dziewczyny.
Termin planowany między 4a6 grudnia... miałam cichą nadzieję, bo nie czuje się na @... jutro chciałam robić test... piersi nabrzmiałe ale bez bólu, brzuch też nic... śluz miałam cały czas jak nigdy... no ale dziś dostałam mini plamień- czego nigdy nie miałam...😱 całkiem mój organizm wariuje.
Muszę wrzucić na luz, bo oszaleje... mimo pełnego zaufania do mojego lekarza pójdę poradzić się chyba do innego... Ale tylko po to, żeby znać inną opinię na temat mojego organizmu i braku ciąży mimo dobrych wyników.
Póki co powoli będę się wyciszać na forum, bo tak jak pisałam- wrzucam na luz. Powiedziałam mężowi dziś, że mam już dosyć. Poddaję się:( Jak wyjdzie to super, jak nie to będę cieszyć się mężem, bo jest wspaniały!!

Trzymam za Was kciuki, na pewno jeszcze trochę Was będę podczytywać bo chyba nie umiem tak z dnia na dzień porzucić forum. Miło mi tu z Wami ❤
Trzymam kciuki za Ciebie. Może to tylko lekkie plamienie w terminie planowej @ .
Często wrzucenie na luz działa cuda czego Ci życzę
 
Czesc dziewczyny [emoji4]
Nie wiem juz co myslec... Okres prawie 4 dni sie spoźnia a testy negatywne...
Oszaleć idzie. W ogole nic nie czuje, nic mnie nie boli... Szyjka tak wysoko, ze nie jestem w stanie jej dotknac palcem.
Juz nic nie wiem...
 
Czesc dziewczyny [emoji4]
Nie wiem juz co myslec... Okres prawie 4 dni sie spoźnia a testy negatywne...
Oszaleć idzie. W ogole nic nie czuje, nic mnie nie boli... Szyjka tak wysoko, ze nie jestem w stanie jej dotknac palcem.
Juz nic nie wiem...
A czesto masz nieregularne cykle? Może się udało :). Testy nie zawsze wychodzą, betę zrób :).
 
A zawsze masz regularnie @? Testami bym się aż tak bardzo nie sugerowała, czasem długo wychodzą negatywne
Tak, mam cykle 30dniowe. Zdarza sie +/- jeden dzien wiadomo, ale przynajmniej zawsze cos czuje, plamienie sie zaczyna itp. W okolicach 28/29dc bolaly mnie krzyze ale zawsze mi dokuczaja. A teraz juz nic...
 
reklama
Czy ktoras miala tak, ze mimo negatywnych testow dosc dlugo, byla jednak w ciazy?
Troche mnie to rozbiło, czuje sie zawieszona w miejscu. Z jednej str sie cieszylam juz ale 4dni z rzedu biel na tescie, nic tam sie nawet nie przebija. I juz nie wiem co jest grane, bo naprawde nic a nic nie czuje...
 
Do góry