reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Dziewczyny a tak z innej beczki pytanie, trochę osobiste... Ale zastanawiam się nad jedną rzeczą...a na wizytę na razie się nie wybieram. Postanowiłam wrzucić na luz i po prostu cieszyć się mężem:) Czy zdarza Wam się czuć dyskomfort w trakcie przytulanka lekkie kłucie w okolicy podbrzusza? Mi się zdarzyło w tym cyklu- po owulacji.. pierwszy raz w życiu coś takiego miałam :(
Mi to właśnie się zdarza raz w miesiącu ale akurat w dzien owulacji tylko. Myślę że to jest owulacja spowodowane bo zawsze owulacje odczuwam dość mocno i myślę że to przez to
 
reklama
Mi to właśnie się zdarza raz w miesiącu ale akurat w dzien owulacji tylko. Myślę że to jest owulacja spowodowane bo zawsze owulacje odczuwam dość mocno i myślę że to przez to
:eek:Karolina dziękuję za odpowiedź. Trochę zaczęłam się martwić, bo necie milion złych informacji na temat tego typu bólu. I zaczynałam się zastanawiać, czy coś mi się nie rozwija.. Choć rozsądek mówił, że przecież jest pod stałą kontrolą dobrego lekarza, to zauważył, by gdyby było coś nie tak :D
 
:eek:Karolina dziękuję za odpowiedź. Trochę zaczęłam się martwić, bo necie milion złych informacji na temat tego typu bólu. I zaczynałam się zastanawiać, czy coś mi się nie rozwija.. Choć rozsądek mówił, że przecież jest pod stałą kontrolą dobrego lekarza, to zauważył, by gdyby było coś nie tak :D
No właśnie jak jesteś pod kontrolą lekarza to coś by widział 🙂 mnie jajniki w owulwcje strasznie bolą i promieniuje ten bol chyba wszędzie i myślę że dlatego boli przy przytulaniu🙂
 
Po cichu ci gratuluję i strasznie się cieszę razem z tobą 🙂🙂 nawet blada kreska to wiadomo że jest już to co trzeba😃
Dziękuję kochana o to chodzi właśnie że ta blada kreseczka wywołała we mnie euforię ale jednak beta to beta czasami różnie bywa ! Trzymam za Ciebie kciuki i wszystkie tu kobietki ! :* Dam znać co i jak :)
 
reklama
Dziękuję kochana o to chodzi właśnie że ta blada kreseczka wywołała we mnie euforię ale jednak beta to beta czasami różnie bywa ! Trzymam za Ciebie kciuki i wszystkie tu kobietki ! :* Dam znać co i jak :)
Czekam z niecierpliwością na dobre wieści ale dla wszystkiego zrób jeszcze jutro test juz może będzie ciemniejsza😃
 
Do góry