reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Właśnie dzisiaj się upomniałam i mamy zrobic bodajże w grudniu jak mąż powtórzy swoje wyniki a teraz mamy staranka bo mam ładne 2 pęcherzyki i dostałam zastrzyk na pęknięcie i testujemy 3grudnia [emoji846]a jeszcze duphaston mam pic
No to super. Trzymam kciuki za owocne starania [emoji110] powodzenia.
A jakiej wielkości te 2 pęcherzyki?
 
No to super. Trzymam kciuki za owocne starania [emoji110] powodzenia.
A jakiej wielkości te 2 pęcherzyki?
Wiesz już ci nawet nie powiem bo z tego stresu o zastrzyku zapomnialam🤔 bo strasznie się boję zastrzyków a jeśli miałabym jeszcze sama go sobie zrobic to bym chyba umarła 😂ostatnio miałam tylko jeden pecherzyk który mial 21cm a dzis są dwa🙂
 
Wiesz już ci nawet nie powiem bo z tego stresu o zastrzyku zapomnialam[emoji848] bo strasznie się boję zastrzyków a jeśli miałabym jeszcze sama go sobie zrobic to bym chyba umarła [emoji23]ostatnio miałam tylko jeden pecherzyk który mial 21cm a dzis są dwa[emoji846]
No to w takim razie mocno zaciskam kciuki i czekam cierpliwie do 3 grudnia.
 
Chyba każda z nas która się stara dłuższy czas ma taki problem i stres za każdym razem czy już się udało czy nie. Mi ostatnio po staraniach też okres parę dni się spóźnił i już była nadzieja zrobiłam test i nic nie wyszło 😠 to okrutne uczucie gdy czekasz na te 2kreseczki a miesiąc w miesiąc jest tylko jedna😕
No ja juz wiem czemu dwa testy wyszły mi negatywnie dziś koło południa dostałam okres i w pracy w łazience aż się popłakałam z bezsilności a już myślałam że wkoncu się udało i poprpstu coś z testami było nie tak
 
Dziewczyny wyszłam od gina i jestem w szoku... Jestem po pierwszym cyklu z Clo, beta negatywna, 10dni mi się @ spóźnia. A na usg pęcherzyk 12mm i endo 8. Pani zaskoczona, że bez @ takie cuda. Wygląda na to, że mój cykl idzie prawidłowo tyle że bez krwawienia. Według apki za tydzień powinnam mieć owulację i według monitoringu też :) no ja jestem w mega szoku[emoji85][emoji85][emoji85]
 
No ja juz wiem czemu dwa testy wyszły mi negatywnie dziś koło południa dostałam okres i w pracy w łazience aż się popłakałam z bezsilności a już myślałam że wkoncu się udało i poprpstu coś z testami było nie tak
W poprzednim miesiącu miałam tak samo i za każdym razem płaczę jak głupia z tej bezsilności 😕 ale nie martw się trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję że nastepnym razem juz się uda🙂 wiem wiem łatwo jest powiedzieć żeby się nie martwić trudniej zrobić mam to samo. I mąż mnie za każdym razem pociesza że następnym razem się uda ale widzę że on mocno też to przeżywa
 
reklama
Do góry