reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

Rozumiem może masz rację ale zr

Rozumiem może masz rację ale test wykonałam dziś rano a wczoraj powinnam dostać okres i nic a mam odkad pamiętam zawsze bardzo regularne okresy i nawet nie czuję żeby się zbliżał
Kochana nie którym dziewczynom testy pokazują pozytywy dopiero 7 a nawet 14 dni po terminie miesiączki.

A który to cykl starań twój?
 
reklama
Kochana nie którym dziewczynom testy pokazują pozytywy dopiero 7 a nawet 14 dni po terminie miesiączki.

A który to cykl starań twój?
To 3 cykl starań a to badanie w Luxmedzie można iść o każdej porze? bo u mnie w przychodniach jest tylko możliwość do 10 laboratorium otwarte żeby zrobić jakiekolwiek badania
 
To 3 cykl starań a to badanie w Luxmedzie można iść o każdej porze? bo u mnie w przychodniach jest tylko możliwość do 10 laboratorium otwarte żeby zrobić jakiekolwiek badania
Tego to nie wiem czy o każdej porze, ponieważ ja mieszkam w DE i tu wszystkie badania zrobię na skierowanie. Nie mogę sobie pójść z ulicy i zrobić badań prywatnie tak jak jest w Pl.
 
To jest strasznie stresujące jak się nie zna odpowiedzi a tak bardzo się pragnie dzidziusia i jeszcze ta presja wokoło czy już nam się udało z partnerem albo żeby się nie martwić. Jak tu się nie martwić jak wszystkie moje koleżanki nie miały żadnych problemów z zajściem w ciążę i za pierwszym razem im się udalo😣
 
To jest strasznie stresujące jak się nie zna odpowiedzi a tak bardzo się pragnie dzidziusia i jeszcze ta presja wokoło czy już nam się udało z partnerem albo żeby się nie martwić. Jak tu się nie martwić jak wszystkie moje koleżanki nie miały żadnych problemów z zajściem w ciążę i za pierwszym razem im się udalo[emoji21]
Doskonale cię rozumiem. Strasznie mnie wyprowadzaly takie teksty bliskich i znajomych z równowagi. I jeszcze test no jesteś z facetem już tak długo a jeszcze dzieci nie ma i wogule ale nikt się nie domysli ze to nie jest tak hop siup zaskoczyć i urodzić dziecko.

Ja po 4 stracie oznajmiłam że się już nie staram o dziecko bo nie mam na to siły i strach o kolejną ciąże mi nie pozwala to mam spokój, ale znajdą się ludzie którzy walnal tekstem że" jesteś jeszcze młoda i kiedyś napewno się uda ". Gdzie taki tekst też mnie strasznie wkurza a zwłaszcza od osób które wiedzą że straciłam kilka ciąż i nadal boli tak samo.
 
Współczuję Ci bardzo😣 no mnie koleżanki próbują pocieszyć że za bardzo się stresuję i wogole ale co one mogą wiedzieć jak im się udalo za pierwszym razem i nie musiały wyczekiwac i się starac
 
Współczuję Ci bardzo[emoji21] no mnie koleżanki próbują pocieszyć że za bardzo się stresuję i wogole ale co one mogą wiedzieć jak im się udalo za pierwszym razem i nie musiały wyczekiwac i się starac
Dokładnie. Właśnie dziewczyny które zaszły w 1 cyklu starań lub wpadły to nie wiedzą co to jest dłuższe starania denerwowanie się dlaczego nadal nie wychodzi. Każdy dzień opozniajacy okres w myślach jest nadzieja ze to jednak ciąża i ze się w końcu udało.
 
Dokładnie. Właśnie dziewczyny które zaszły w 1 cyklu starań lub wpadły to nie wiedzą co to jest dłuższe starania denerwowanie się dlaczego nadal nie wychodzi. Każdy dzień opozniajacy okres w myślach jest nadzieja ze to jednak ciąża i ze się w końcu udało.

Oj powiem szczerze ze mnie tez denerwują takie teksty typu: jeszcze na was przyjdzie czas, nic na sile. Wiem ze przyjdzie ale jednak to przykre ze to akurat my musimy czekać. Jest to takie trochę frustrujace...
 
reklama
Oj powiem szczerze ze mnie tez denerwują takie teksty typu: jeszcze na was przyjdzie czas, nic na sile. Wiem ze przyjdzie ale jednak to przykre ze to akurat my musimy czekać. Jest to takie trochę frustrujace...
Ja bym powiedziała że to jest bardzo frustrujące. Bardzo mnie ciekawi jak by te osoby jak tak mówią by musiały się tak długo starać jak tu na forum czy też by tak mówiła bo ja w to akurat wątpię. Ale ludziom nie dogodzisz. Najpierw pytają kiedy dziecko później jak już dziecko jest np córeczka to pytają kiedy będzie syn. Idzie się ostro wkurzyc na takie osoby.
 
Do góry