reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

No to widzę ze ciężko pewnie Ci jest ale na pocieszenie ci powiem że moja siostra ma pcos i urodziła 3dzieci🙂 a na wywołanie okresu nic nie bierzesz? Ja to mam żal do losu że patologia rodzi dzieci jeden za drugim a tu człowiek ktory wcale nawet nie pije nie może mieć nawet jednego😠 ciężko z tym żyć i z miesiąca na miesiąc co raz gorzej
Właśnie to jest najgorsze ale niestety nic na to nie poradzimy. Właśnie jak nie dostanę za jakiś czas to poproszę na wywołanie coś. Narazie czekam na naturalny okres bo brałam ciagle plastry anty i już nie chce mieć okres wywoływany😊 jednak jak nie będzie go to idę do lekarza. Czas pokaże
 
reklama
Ja ok
Właśnie to jest najgorsze ale niestety nic na to nie poradzimy. Właśnie jak nie dostanę za jakiś czas to poproszę na wywołanie coś. Narazie czekam na naturalny okres bo brałam ciagle plastry anty i już nie chce mieć okres wywoływany😊 jednak jak nie będzie go to idę do lekarza. Czas pokaże
Ja okres mam regularnie ale i tak dostałam duphaston bo mówiła że albo pomoże mi utrzymać ciążę jeśli będzie a jeśli nie to okres wywoła
 
Dziewczyny pytanie z innej beczki. Jadę w grudniu na święta do Pl i chce wykorzystać sytuację i tak dla swojej świadomości zrobić badania hormonalne czyli lh fsh estradiol prolaktyna testosteron wit d3 krzywa cukrowa progesteron. I moje pytanie brzmi ile mniej więcej takie badania będą kosztowały w labo? I czy polecacie takie badania zrobić w zwykłym labo czy raczej w szpitalnym?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
 
Ja robię w zwykłym laboratorium, ceny są różne. Możesz wejść na stronę konkretnej placówki, którą będziesz miała w pobliżu i tam znajdziesz cennik ;)
 
W pon miałam pęcherzyk 12mm a dzisiaj nad ranem mnie mega zaczął boleć jajnik. I to tak boli a za chwilę przechodzi. Nie jest to jednorazowy ból a powtarzający się co jakiś czas. Co to może być?? Na owulację za wcześnie...
 
Dziewczyny pytanie z innej beczki. Jadę w grudniu na święta do Pl i chce wykorzystać sytuację i tak dla swojej świadomości zrobić badania hormonalne czyli lh fsh estradiol prolaktyna testosteron wit d3 krzywa cukrowa progesteron. I moje pytanie brzmi ile mniej więcej takie badania będą kosztowały w labo? I czy polecacie takie badania zrobić w zwykłym labo czy raczej w szpitalnym?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
Ja jesli sie nie myle to zaplacilam za te badania cos kolo 500zl w klinice
 
Cześć dziewczyny ja mam takie może troche głupie czy nie typowe pytanie ale ono mnie męczy już kilka miesięcy i nie znalazłam nigdzie na nie odpowiwdzi. Otóż mam strasznie odczuwalna owulacje poprostu czuje kiedy jest ten dzien boli mnie zawsze jedna strona na przemian caly bok czasem az chodzic nie dam rady i jajnik jakby boli piecze nie wiem jak to nazwać ale do rzeczy w dzien owulacji przy przytulaniach mój mąż mówi że go piecze szczypie tak to opisuje i to co miesiąc tylko w ten dzien i się zastanawiam czy to jest normalne czy coś ze mna jest nie tak....?
 
reklama
Wiem rozumiem bo za sobą mam takie testy jednokreskowe... ale zawsze jest nadzieja ze jednak się udało😊 ja jestem taka osoba ze wole wiedzieć co i jak niż myśleć ze coś może być a jednak nie ma. Bardzo kibicuje wiec liczę na II kreski 😘

Dziękuję za słowa wsparcia i dodanie otuchy 😍 już mnie nosi żeby zrobić wcześniej test ale wydaje mi się że to nie ma większego sensu 😜
 
Do góry