reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

To w takim razie życzę aby ci klinika pomogła. Trzymam kciuki i powodzenia [emoji110][emoji110]
Mam taką nadzieję że nam pomogą aczkolwiek może i Ty masz rację z tym badaniem. Na początku moja gin wspominała o tym badaniu że bedziemy je musieli zrobić i teraz cisza na ten temat i ja jakoś nie dociekałam
 
reklama
Trzymam kciuki żeby się udało😁 ja dziś z rana zrobiłam test bo wczoraj powinnam dostać okres i nadal nie ma a test negatywny ehhh a już miałam nadzieję że się udało😣 Dodam że mam bardzo regularne miesiączki
 
Trzymam kciuki żeby się udało😁 ja dziś z rana zrobiłam test bo wczoraj powinnam dostać okres i nadal nie ma a test negatywny ehhh a już miałam nadzieję że się udało😣 Dodam że mam bardzo regularne miesiączki
Może jeszcze test nie wykrył 🙂mam koleżankę która miała pozytywny test dopiero tydzień po planowanym okresie 😀
 
Nie słyszałam że może tak być kupiłam testy które niby już od 6dnia wykrywaja i nic nawet jasnej kreseczki idzie się zalamac
 
Nie słyszałam że może tak być kupiłam testy które niby już od 6dnia wykrywaja i nic nawet jasnej kreseczki idzie się zalamac

Właśnie tak to jest z testami ze niby 6 dnia pokazują a tu nici. Najlepiej zrobić betę 😀 ja wiedziałam ze mam nieregularne i tak dzięki temu na 100% wiedziałam co i jak 😀
 
Nie słyszałam że może tak być kupiłam testy które niby już od 6dnia wykrywaja i nic nawet jasnej kreseczki idzie się zalamac
Te testy 6 dnia to jest dla picu. Jak test może wykryć 6 dni po zapłodnieniu jak zagniezdzenie odbywa się między 6dpo a 12dpo i beta hcg w krwi dopiero rośnie 48h po zagniezdzeniu a dopiero później przefiltrowany hormon przez nerki trafia do moczu.
 
Bym zrobiła jakbym mogła nawet i jutro by tylko mieć pewność bo tak to teraz jak galaretka chodzę i zastanawiam się czy dostanę okres czy nie ale pracuje od rana i nie mam możliwości by pójść i zrobić wynik 😣
 
Mam taką nadzieję że nam pomogą aczkolwiek może i Ty masz rację z tym badaniem. Na początku moja gin wspominała o tym badaniu że bedziemy je musieli zrobić i teraz cisza na ten temat i ja jakoś nie dociekałam
Upomnij się o to badanie. Czasami blachy powód nie pozwala nam zajść w ciążę.
 
Te testy 6 dnia to jest dla picu. Jak test może wykryć 6 dni po zapłodnieniu jak zagniezdzenie odbywa się między 6dpo a 12dpo i beta hcg w krwi dopiero rośnie 48h po zagniezdzeniu a dopiero później przefiltrowany hormon przez nerki trafia do moczu.
Rozumiem może masz rację ale zr
Te testy 6 dnia to jest dla picu. Jak test może wykryć 6 dni po zapłodnieniu jak zagniezdzenie odbywa się między 6dpo a 12dpo i beta hcg w krwi dopiero rośnie 48h po zagniezdzeniu a dopiero później przefiltrowany hormon przez nerki trafia do moczu.
Rozumiem może masz rację ale test wykonałam dziś rano a wczoraj powinnam dostać okres i nic a mam odkad pamiętam zawsze bardzo regularne okresy i nawet nie czuję żeby się zbliżał
 
reklama
Bym zrobiła jakbym mogła nawet i jutro by tylko mieć pewność bo tak to teraz jak galaretka chodzę i zastanawiam się czy dostanę okres czy nie ale pracuje od rana i nie mam możliwości by pójść i zrobić wynik 😣

Betę można robić chyba o każdej porze dnia także jutro jesCze nic straconego 😀 w luxmedzie przynajmniej tak jest
 
Do góry