reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

U mnie tez cykle bardzo nieregularne- od 29 do nawet 37 dni. W zeszlym miesiacu wedlug aplikacji @ mialam dostac 32 dc, a dostalam 37. Wydalam fortunę na testy;) a tu zonk. Tak wiec teraz chocby nie wiem co, nie doszukuje sie nieistniejacych objawów i nie szaleje z testami, czekam grzecznie ;) Jesli wytrzymam 😋
 
reklama
Tamten cykl 45 dni ten już 44 także zapowiada się powtórka z rozrywki ale cały czas mówię sobie bliżej niż dalej 😊 oj stres jest ale to chyba problem Na skale światowa w dzisiejszych czasach 😂😏 chociaż staram się myśleć pozytywnie w każdej sytuacji 😊

Kurcze, faktycznie długie masz te cykle.
Trzeba myśleć pozytywnie. Mowie to ja- wieczna pesymistka 🙈, ale ucze sie, staram sie zmienić.
 
U mnie tez cykle bardzo nieregularne- od 29 do nawet 37 dni. W zeszlym miesiacu wedlug aplikacji @ mialam dostac 32 dc, a dostalam 37. Wydalam fortunę na testy;) a tu zonk. Tak wiec teraz chocby nie wiem co, nie doszukuje sie nieistniejacych objawów i nie szaleje z testami, czekam grzecznie ;) Jesli wytrzymam 😋

Ja bym nie wytrzymala.... Na pewno bym zrobiła test. Zresztą za tydzień pewnie polece do apteki. Wiecie, ze to będzie mój pierwszy test w życiu? 🙈🙈🙈 Czuje sie jak taka zielona małolata... 😂
 
Ja bym nie wytrzymala.... Na pewno bym zrobiła test. Zresztą za tydzień pewnie polece do apteki. Wiecie, ze to będzie mój pierwszy test w życiu? 🙈🙈🙈 Czuje sie jak taka zielona małolata... 😂
Ja sie tak zarzekam, a pewnie też polecę w podskokach po test na 3 dni przed miesiączką hehe :D Sara jesli mogę coś doradzić, to proś w aptece o test z czuloscią 10 mlU. Tylko ten wykryje wczesna ciąże, a z tego co zauwazylam wiekszosc jest mniej czula - 25 mlU
 
Z tymi testami to też mówia że najlepiej dzień po spodziewanej miesiączce a i tak nie zawsze wyjdzie najlepszy jest test z krwi troszkę droższy ale pewniejszy wynik.
 
Ja sie tak zarzekam, a pewnie też polecę w podskokach po test na 3 dni przed miesiączką hehe :D Sara jesli mogę coś doradzić, to proś w aptece o test z czuloscią 10 mlU. Tylko ten wykryje wczesna ciąże, a z tego co zauwazylam wiekszosc jest mniej czula - 25 mlU

Dziękuje😘, dla mnie każda rada jest cenna.
 
Kurcze, faktycznie długie masz te cykle.
Trzeba myśleć pozytywnie. Mowie to ja- wieczna pesymistka 🙈, ale ucze sie, staram sie zmienić.
Długie ale to przez PCOS dlatego od razu dostałam leki na stymulację😊 także czekam i mam nadzieje ze za niedługo będę testować z wami 😊
 
Długie ale to przez PCOS dlatego od razu dostałam leki na stymulację😊 także czekam i mam nadzieje ze za niedługo będę testować z wami 😊

Bardzo Ci tego życzę i mocno, mocno trzymam kciuki ✊✊✊✊.
U mnie nadal okropny bol jajników i w dole brzucha... Juz nie wiem co myśleć.... Do @ jeszcze jakies 10-11 dni... 😠
 
Dziewczyny bo zaczelo mi chodzic po glowie jedno pytanie i może bedziecie wiedzialy.. Gdy w zeszlym m-cu tak dlugo spoznial mi sie @, to kilka z kilkunatstu zrobionych przeze mnie testów pokazaly bardzo blada druga kreske .. Jak pisalalm wyzej okres w koncu sie pojawil 37 dnia, ale te bladziutkie kreseczki nie dawaly mi spokoju. Zrobilam bete HCG z krwi w drugim dniu okresu i wyszlo 5,42, tak wiec ciązy brak. A teraz doczytalam ze poziom hcg u zdrowej kobiety niebedacej w ciazy to ponizej 5. Czy myslicie ze to moglo byc wczesne poronienie?? Czy tez ciązy wcale nie bylo, a z niewiadomych przyczyn mam podwyzszone hcg..
 
reklama
Bardzo Ci tego życzę i mocno, mocno trzymam kciuki ✊✊✊✊.
U mnie nadal okropny bol jajników i w dole brzucha... Juz nie wiem co myśleć.... Do @ jeszcze jakies 10-11 dni... 😠
Ja bym poczekala jeszcze z 4 dni i zrobila test :) Niekore laski pisaly ze u nich wykryl ciążę na kilka dni przed okresem. Zreszta na niektorych testach jest napisane, ze juz 6 dni po zaplodnieniu potarfią wykryc hormon, wiec jest chyba jest to możliwe :)
 
Do góry