reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

ZZależy jaka długość cyklu. Owulacja jest 14 dni Przed miesiączka więc ja też nigdy nie mogę wycelowac bo raz jest 28 a raz 30 dni. A śluz też miałam taki bialawy i dzień przed planowana miesiączka bardzo mało można powiedzieć sucho i rano a nawet w nocy przyszła miesiaczka:/ Ginekolog kiedyś mi powiedziała że po owu mamy 23 godz na zapłodnienie ale myślę że też dużo daje jakość plemników. U mnie naprzyklad w niedzielę było przytulanko a we wtorek powinna być owulacja i niestety nie udało się :( to chyba gdzieś tam jest nam zapisane:)
 
reklama
ZZależy jaka długość cyklu. Owulacja jest 14 dni Przed miesiączka więc ja też nigdy nie mogę wycelowac bo raz jest 28 a raz 30 dni. A śluz też miałam taki bialawy i dzień przed planowana miesiączka bardzo mało można powiedzieć sucho i rano a nawet w nocy przyszła miesiaczka:/ Ginekolog kiedyś mi powiedziała że po owu mamy 23 godz na zapłodnienie ale myślę że też dużo daje jakość plemników. U mnie naprzyklad w niedzielę było przytulanko a we wtorek powinna być owulacja i niestety nie udało się :( to chyba gdzieś tam jest nam zapisane:)

U mnie niby tak powinno wypadac, owu.ok. 14-15 dni przed @. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, ze dużo zależy tez od plemników. Nie pozostaje nic innego jak poczekać.
 
@Sara176 czekać i mieć nadzieję ale się nie nakręcac i nie doszukiwać się objawów. A i nie czytac tyle w Google bo tyle się naczytalam że juz chyba wszystkie objawy miałam oprócz wymiotów :p to psychika nas robi w konia :) ja trzymam kciuki żeby się udało :)
 
@Sara176 czekać i mieć nadzieję ale się nie nakręcac i nie doszukiwać się objawów. A i nie czytac tyle w Google bo tyle się naczytalam że juz chyba wszystkie objawy miałam oprócz wymiotów :p to psychika nas robi w konia :) ja trzymam kciuki żeby się udało :)

Tylko jak tu nie nakręcac się i nie czytać...? 🤔 Chyba tak nie potrafię 🙈. U mnie tez juz sporo objawow: bol brzucha, jajników, śluz i powiększone piersi... 🙈🙈🙈🙈
 
@Sara176 ja tez czekam ale na okres żeby wkoncu zacząć kurację... kurczę pierwszy raz w życiu czekam aż tak bardzo na okres 😊 dziewczyny mam nadzieje ze myślenie o miesiączce nie wpływa tak jak myślenie o ciąży 😂
 
reklama
Juz sama nie wiem. Według moich obserwacji i apki w niedziele... 🤔
@Invicta niestety z doświadczenia wiem, ze stres opóźnia @. Mam nadzieje, ze u Ciebie jednak tak nie będzie.

Tamten cykl 45 dni ten już 44 także zapowiada się powtórka z rozrywki ale cały czas mówię sobie bliżej niż dalej 😊 oj stres jest ale to chyba problem Na skale światowa w dzisiejszych czasach 😂😏 chociaż staram się myśleć pozytywnie w każdej sytuacji 😊
 
Do góry