reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Arte, mimo wszystko trzymam kciuki.Porównywanie testów nie ma sensu. Bo wczorajszy pożółkł i pociemniał.
 
reklama
Potwierdzan oeparol działa i do owulacji tylko brac plus witamine b6 bodajże na sluz.
O, to jeszcze kupię sobie witaminę b6.

Piję po 2l wody dziennie. No ale na mnie chyba nie działa
To len albo oeparol pozostaje

Artemida nie załamuj się, póki co jeszcze nie byłaś u lekarza więc jest jeszcze nadzieja. Trzymamy kciuki za to żeby było dobrze. Na pocieszenie napiszę, że my wszystkie na tym forum mamy tak samo, ciągłe starania, oczekiwanie i w końcu łzy. A potem dalej starania i tak w kółko... A co jakiś czas którejś z nas się udaje i wtedy cieszymy się że komuś się udało zafasolkować no i oczywiście płaczemy bo też byśmy chciały

Kurczę net mi się zawiesił i posty pochrzaniło, człowiek się czasem gubi w tych smartfonach :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny powiem Wam że ja też
Dokładnie, moja sąsiadka miała grubo ponad tydzień bladziochy, a z ciąża było wszystko dobrze i urodziła zdrowego synka [emoji4]
I tak trzymać, nie poddawać się ;). To dla nas też jest mobilizacja do walki o szczęście.
 
Dziewczyny jak u Was? Umnie 19 dc. I w sumie bez objawów może pojawił się tylko śliski przezroczysty śluz. Próbowałam badać szyję i jest zamknięta ale nie wiem co to znaczy. Pewnie znowu nic z tego
 
Dziewczyny jak u Was? Umnie 19 dc. I w sumie bez objawów może pojawił się tylko śliski przezroczysty śluz. Próbowałam badać szyję i jest zamknięta ale nie wiem co to znaczy. Pewnie znowu nic z tego
W dni niepłodne szyjka jest nisko i twarda jak czubek nosa i oczywiście zamknięta, ale z tym to mam problem żeby określić czy otwarta czy zamknięta. A w ciąży to nie wiem. Trzeba poczytać w necie
 
reklama
U mnie 24 dc i czekam na @ bo na pewno w tym cyklu się nie udało, przez to hsg tak mi temperatura szalała że wykres nie pokazał owulacji:(
 
Do góry