reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
A jak dalej czuje ten ból owulacyjny? Dziś miałam straszne uczucie mokrości. Eh no jestem załamana [emoji17][emoji23] Niby się cieszę, że w ogóle mam owulacje i to nawet nie miesiąc na lekach ale z drugiej będę się dołować jak przegapiłam
Najważniejsze że ovu jest, a plemniki od niedzieli mogły wytrzymać i może akurat się uda. Trzymamy kciuki
 
Dzien dobry [emoji4] jestem mega malusi, ale juz jestem. 5t5d. Tak jak wg om. Na tą chwilę jest wszystko w porządku. Dostałam 5mg kwasu bo Pani Doktor uważa, ze jeżeli coś nie szkodzi w nadmiarze, a może pomóc to lepiej łykać. Zobacz załącznik 860078
Ważna spawa- dzidziuś ma pierwsze zdjęcie. Super, bardzo się cieszymy, niech zdrowo rośnie. Ah kiedy mnie to czeka...
 
Ehhh [emoji17] Dokładnie, eh [emoji17] [emoji8] A jak u Ciebie?
u mnie 24 dc i chyba ovu nie było bo temperatura skakała, ale w tym cyklu mialam hsg i Fentanyl mi podawali, więc to pewnie przez to, 2 dni po tym odchorowałam więc może i lepiej że w tym cyklu nic nie będzie. Mam tylko prawy jajowód drożny i chyba teraz po tej drożnej stronie była ovu ( w tamtym m-cu była z lewego jajnika) więc jeśli idzie na przemian to i przyszły cykl stracony
 
reklama
Do góry