reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ja też mam mało śluzu i ciężko określić dni płodne. Trzeba dużo pić, zeby śluz miał z czego powstać. Ja piję wode i len mielony.Trochę to pomaga bo widzę troszkę tego śluzu, ale naprawdę muszę dużo wypić wody na tę troszkę śluzu. Kupię chyba Oeparol i jak dostanę @ zacznę brać bo podobno po tym jest bardzo mokro, tylko to wolno stosować tylko do owulacji:)
Potwierdzan oeparol działa i do owulacji tylko brac plus witamine b6 bodajże na sluz.
 
@Artemida90 jak tam się czujesz? Jak testy?

Cześć u mnie po euforii, pierwsze załamanie i rozpacz bo wczoraj popołudniu powtórzyłam test i kreska jest bledsza od tych co robiłam w weekend. Dziś jak po wyspaniu się po nocce pójdę siknac na clear blue.

Z objawów to ciagle brak okresu, brzuch boli, temp wysoka. W pochwie mam mieciusio. Piersi nie bolą ale zrobiły się „pełne”. Szybko jestem zmęczona i tak opadnięta z sił. Boje się ze to ciaza urojona.

Nawet nie mam jak skontaktować się z lekarka bo przedłużyła sobie weekend do dziś i dopiero jutro mogę wysłać chociaż maila
 
Cześć u mnie po euforii, pierwsze załamanie i rozpacz bo wczoraj popołudniu powtórzyłam test i kreska jest bledsza od tych co robiłam w weekend. Dziś jak po wyspaniu się po nocce pójdę siknac na clear blue.

Z objawów to ciagle brak okresu, brzuch boli, temp wysoka. W pochwie mam mieciusio. Piersi nie bolą ale zrobiły się „pełne”. Szybko jestem zmęczona i tak opadnięta z sił. Boje się ze to ciaza urojona.

Nawet nie mam jak skontaktować się z lekarka bo przedłużyła sobie weekend do dziś i dopiero jutro mogę wysłać chociaż maila
Sikaj ! Trzymam kciuki !
 
Cześć u mnie po euforii, pierwsze załamanie i rozpacz bo wczoraj popołudniu powtórzyłam test i kreska jest bledsza od tych co robiłam w weekend. Dziś jak po wyspaniu się po nocce pójdę siknac na clear blue.

Z objawów to ciagle brak okresu, brzuch boli, temp wysoka. W pochwie mam mieciusio. Piersi nie bolą ale zrobiły się „pełne”. Szybko jestem zmęczona i tak opadnięta z sił. Boje się ze to ciaza urojona.

Nawet nie mam jak skontaktować się z lekarka bo przedłużyła sobie weekend do dziś i dopiero jutro mogę wysłać chociaż maila
Poczekaj nie panikuj. Czekamy na testa z niecierpliwością. Póki nic nie jest jasne nie ma co rozpaczać.
 
IMG_0320.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0320.JPG
    IMG_0320.JPG
    170,4 KB · Wyświetleń: 552
reklama
Do góry