reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nie musisz nic pisać. Jeśli mój cud ma tak wyglądać to ja nie chce takich cudów
Hey to jedna z wielu prób- wyplaczesz się,pozbierasz i zawalczysz kolejny raz bo masz o co ! Wiem to z doświadczenia! Taka nasza natura -jak jest nie okey to organizm sam eliminuje błędy... Z dwojga złego lepiej szybciej niż później... I dobrze wiem że jak kobieta marzaca o dziecku mówi że już nie chce to jest nie prawda !nadzieja jest zawsze...
 
Hey to jedna z wielu prób- wyplaczesz się,pozbierasz i zawalczysz kolejny raz bo masz o co ! Wiem to z doświadczenia! Taka nasza natura -jak jest nie okey to organizm sam eliminuje błędy... Z dwojga złego lepiej szybciej niż później... I dobrze wiem że jak kobieta marzaca o dziecku mówi że już nie chce to jest nie prawda !nadzieja jest zawsze...

Poczekam do piątku. Wtedy idę do rodzinnego po skierowanie na tsh, t3 i t4. Poproszę go o hcg... jestem ciekawa czy mi da. Jeśli hcg mi nie spada to pewnie będzie potrzebna tabletka poronna [emoji24]
 
Hey to jedna z wielu prób- wyplaczesz się,pozbierasz i zawalczysz kolejny raz bo masz o co ! Wiem to z doświadczenia! Taka nasza natura -jak jest nie okey to organizm sam eliminuje błędy... Z dwojga złego lepiej szybciej niż później... I dobrze wiem że jak kobieta marzaca o dziecku mówi że już nie chce to jest nie prawda !nadzieja jest zawsze...
Popieram
 
Poczekam do piątku. Wtedy idę do rodzinnego po skierowanie na tsh, t3 i t4. Poproszę go o hcg... jestem ciekawa czy mi da. Jeśli hcg mi nie spada to pewnie będzie potrzebna tabletka poronna [emoji24]
Tabletka to raczej nie bo beta na tym etapie nie jest duża,Nie ma tam jeszcze nawet zarodka... spokojnie ... niech da ci skierowanie A nóż testy dupne
 
reklama
Do góry