reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nessi jak wytrzymalas przy takiej ilosci osob w jefbwym pomieszczeniu? Nie bylo Ci duszno?
Dzol leci czas mega szybko, pamietam jak dzieci zaczynaly rok szkolny a dzis juz zakonczenie roku[emoji53]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Na zdjęciu nie widać całości ,,,sam dyrek był zdziwiony frekwencją ..duszno jak diabli, spociłam się jak świnka Peppa po maratonie.
 
Majka hmm dobrego mówisz?
Myślałam, że chodze do dobrego na nfz, doświadczony itp ale jak po 2 poronieniu mi powiedział że tak sie zdarza i mam sie dalej starać to zwątpiłam w niego.
Teraz jeżdzę do Gamety w Gdyni ( dr Wójcik- prezes). Na pierwszej wizycie zlecił wymazy i był w lekkim szoku ze do tej pory nikt mi tego nie wykonał/zlecił, z histero tak samo.
Kumaty wydaję mi się też dr Piotr Zabul ( też pracuje w Gamecie w Gdyni), przyjmuje w Gdańsku na Jaśkowej Dolinie,jak się nie myle jego spec. to patologie ciąży, jego ojciec ( Jerzy Zabul) jest ordynatorem położnictwa na Zaspie. Do pozostałych do których chodziłam, to pojedyncze przypadki, którzy specjalnie się nie przejmowali moimi poronieniami i problemem z zajściem...
Więc póki co mogę Ci tych dwóch polecić.
Ja osobiście jak zajdę ( z pomocą Wójcika) to przeniosę się do Zabula.
 
Majka hmm dobrego mówisz?
Myślałam, że chodze do dobrego na nfz, doświadczony itp ale jak po 2 poronieniu mi powiedział że tak sie zdarza i mam sie dalej starać to zwątpiłam w niego.
Teraz jeżdzę do Gamety w Gdyni ( dr Wójcik- prezes). Na pierwszej wizycie zlecił wymazy i był w lekkim szoku ze do tej pory nikt mi tego nie wykonał/zlecił, z histero tak samo.
Kumaty wydaję mi się też dr Piotr Zabul ( też pracuje w Gamecie w Gdyni), przyjmuje w Gdańsku na Jaśkowej Dolinie,jak się nie myle jego spec. to patologie ciąży, jego ojciec ( Jerzy Zabul) jest ordynatorem położnictwa na Zaspie. Do pozostałych do których chodziłam, to pojedyncze przypadki, którzy specjalnie się nie przejmowali moimi poronieniami i problemem z zajściem...
Więc póki co mogę Ci tych dwóch polecić.
Ja osobiście jak zajdę ( z pomocą Wójcika) to przeniosę się do Zabula.
Ok dzięki a wiesz może czy któryś z nich pracuje w jakiejś prywatnej klinice?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry