reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzol nie doluj sie
Ja z drugim dzieckiem zaszłam tez późno bo mam 31 i znam kogoś kto pierwsze miał w wieku 35 lat

Spokojnie kochana , niebawem tez zajdziesz

Funia ja jestem we Włoszech w Mediolanie
Najgorszy rejon bo słynie z duszności , nie ma czym oddychać i pełno komarów


Nuria tutaj dziś będzie z ponad 40 ja już z klima siedzę ....mówili ze w tym roku maja być upały stulecia i temperatury rekordowe [emoji34][emoji34]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Majka wpisz na Google :ginekolog (twoje miasto)
Posprawdzaj wszystkich i poczytaj opinie .



16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Tak tylko mi chodzi o to żeby iść na kontrolę po porodzie do takiego lekarza który pracuje też w jakiejś klinice zajmującej się medycyną estetyczną co by podpytać przy okazji.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak tylko mi chodzi o to żeby iść na kontrolę po porodzie do takiego lekarza który pracuje też w jakiejś klinice zajmującej się medycyną estetyczną co by podpytać przy okazji.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Masz na myśli kogoś takiego jak ginekolog medycyny estetycznej ????


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry