reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Hej nic nie zalatwilam moja lekarka ma cala izbe przyjec na glowie i dwie cesarki wiec odpuscilam jutro jade to zrobi mi lekarz usg i ustali iui
 
Lusia za Ciebie mega trzymam kciuki [emoji182][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Bum ale ta ciazau Cb leci.Juz 60% [emoji6]
Ja to moze i bym nie uciekala ale czasem mialam wrazenie ze moje posty i tak byly niewidzialne,do tego troche problemow i jakos tak wyszlo [emoji6]

Mania super ze wracasz do staran [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Lusia za Ciebie mega trzymam kciuki [emoji182][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Bum ale ta ciazau Cb leci.Juz 60% [emoji6]
Ja to moze i bym nie uciekala ale czasem mialam wrazenie ze moje posty i tak byly niewidzialne,do tego troche problemow i jakos tak wyszlo [emoji6]

Mania super ze wracasz do staran [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Dzięki
Ja za Ciebie też trzymam kciuki [emoji110]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Manka
Pewnie wracaj, tu zawsze będzie mniejsce dla Ciebie, dla każdej z Was
U mnie na NFZ nie ma usg kur*a mac
Zreszta on mi mówił, ze w 16 tyg miałam iść zbadać podwozie, musi przepisać mi żelazo wiec i byłoby od razu usg. A ja jestem już w 18 tyg...Aha i na krzywa cukrowa musi mi ustalić datę, a pózniej wiadomo wakacje urlopy wiec szybciej sie zamówię [emoji16][emoji16]
Ja za 100 euro tez wole ciuszków ale same wiecie jak jest. Lepiej jest iść i być spokojnym ze wszystko jest dobrze niż pózniej pluc sobie w brodę ( tfu tfu odpukac )
Ja myśle ze Majka już urodziła ale pewnie jest bidna wykończona !!!!!!



16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Mania no to super , ze staranka będą wznowione [emoji4][emoji4]

Asch leci , leci a jakby powoli [emoji23]

Carmen ja na nfz mam jeszcze 2 , ale kiedy bede miala je to nie mam pojęcia [emoji4] wiec małego sobie jeszcze obejrze [emoji5] ja mam krzywa jakos za 2/3tyg.
Apka - PregLife

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 24t0d [emoji594]
 
Ja krzywa będę miała tak jakoś pod koniec lipca jak dobrze liczę
Mam nadzieje ze sie nie zzygam [emoji23][emoji23]
Z mała mnie mulilo ale dałam radę, mam nadzieje ze i tym razem będzie spoko


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry