reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dorcia co ja widze ???? kochana gratki dla Ciebie lutoweczko.Boze ale ten czas leci.Dwa lata temu ja bylam lutowka a tu juz lutowki 2018

Nuria postaram sie tera juz byc sysematycznie bo tu na tym watku fajnie :)
 
reklama
Hejka:-)

Młody śpi, ja popijam Inkę i jem śniadanko.

Nessi super to wyszło. Zmiana bardzo korzystna!

Aschlee hej kochana:-* u nas na wątku chyba się dobrą passa zaczyna, więc wracaj koniecznie bo szczęście czeka już żeby do ciebie przyjść.

Nuria nie kusi cie teścik?

Dżoł ja miałam cykle ok 30-32 dni i miałam lutke brać do 29 dnia cyklu i potem test. Na twoim miejscu bym wzięła jeszcze ze dwa dni ale jak już masz ok. 13 dpo to dawaj teścik!

Carmen współczuję teściowej...na moją nie mogę narzekać. Fajna kobitka z niej.

Majka czekam na info i zdjęcie malutkiej!

Lusia trzymam kciuki za IUI, to forum uzależnia ja nawet z krzaków to byłam zawsze na bieżąco he he:-)

Bumku kiedy wizyta?

Wiecie co, ja to jestem dziwna...ledwo co urodziłam, a jak widzę dziewczyny z brzuszkiem na mieście to tak mi tęskno, że szok...najchętniej już bym w ciąży była:-/
 
A już się chwalę bejbikiem:-)

Sory za mojego wielkiego cyca na dole ale młody tak słodko zasnął, że musiałam mu fotę walnąć:-)
 

Załączniki

  • 20170611_152500-529x942.jpg
    20170611_152500-529x942.jpg
    107,2 KB · Wyświetleń: 96
  • 20170611_091750-648x1152.jpg
    20170611_091750-648x1152.jpg
    210 KB · Wyświetleń: 96
  • 20170611_173708-648x1152.jpg
    20170611_173708-648x1152.jpg
    120,1 KB · Wyświetleń: 94
Tynka obys miala racje kochana bo zosane tu na szarym koncu :/

Lusia kciuki kochana &&&&&&&&

Tynka o jaki Slodziak [emoji7]sliczny pysiak usiechniety.Cudny [emoji7]kiedy moja taka malusia byla a tera surgot maly tak lata ze matka kilka razy dziennie stan przedzawalowy ma
 
Dorcia co ja widze ???? kochana gratki dla Ciebie lutoweczko.Boze ale ten czas leci.Dwa lata temu ja bylam lutowka a tu juz lutowki 2018

Nuria postaram sie tera juz byc sysematycznie bo tu na tym watku fajnie :)
To efekt clo bez monitoringu :D jestem pewna,że gdybym nie zaryzykowala to nic by z tego nie było :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie deszczowo a nawet burzowo [emoji45]
Ness super przemiana [emoji6]
Dziewczyny mam pytanie odnosnie brania luteiny. Wczoraj wzielam 10 dzien ( ost. wg zalecen lekarza), do terminu planowanej @ jeszcze 3-4 dni. Dzis 26 dc. Powinnam dzis juz nie brac czy dociagnac do dnia przed @ ? Objawow zero.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja po ostatniej dawce luteiny robie test jak negatyw to odstawiam na 3-4 dzien od odstawienia lutki pojawia sie @
 
Hello kobitki ja pisalm tu jakis czas temu ale przyszedl mega dol i poszlam w chaszcze.

Nie doczytam bo u Was produkcja pelna para ale teraz postaram sie byc na biezaco.

Ness slicznie wyszly te zmiany.

Wogole macie kobitki talent.Ja za malowanie mebli do tej pory nie mialam odwagi sie wziac

Mam madzieje ze moge wrocic do Was :)
Kochana witaj co tam u ciebie
 
reklama
Hejka:-)

Młody śpi, ja popijam Inkę i jem śniadanko.

Nessi super to wyszło. Zmiana bardzo korzystna!

Aschlee hej kochana:-* u nas na wątku chyba się dobrą passa zaczyna, więc wracaj koniecznie bo szczęście czeka już żeby do ciebie przyjść.

Nuria nie kusi cie teścik?

Dżoł ja miałam cykle ok 30-32 dni i miałam lutke brać do 29 dnia cyklu i potem test. Na twoim miejscu bym wzięła jeszcze ze dwa dni ale jak już masz ok. 13 dpo to dawaj teścik!

Carmen współczuję teściowej...na moją nie mogę narzekać. Fajna kobitka z niej.

Majka czekam na info i zdjęcie malutkiej!

Lusia trzymam kciuki za IUI, to forum uzależnia ja nawet z krzaków to byłam zawsze na bieżąco he he:-)

Bumku kiedy wizyta?

Wiecie co, ja to jestem dziwna...ledwo co urodziłam, a jak widzę dziewczyny z brzuszkiem na mieście to tak mi tęskno, że szok...najchętniej już bym w ciąży była:-/
Czekam na usg moja lekarka jest chwilowo zajeta lekarza od iui nie ma jutro bedzie drugi wiec pojde z wydrukiem usg i ustale iui
 
Do góry