reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

@DorciaMamaOlka leze plackiem i juz do glowy dostaje[emoji20]plamien nie ma 2-3 dni ale czy to dobrze czy zle to nie wiem [emoji58]
A Ty jak sie czujesz?

Nessi super wyszlo to malowanie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dorcia ja tez[emoji2]
Carmen jutro mam 1dc, z clo od Ciebie mam poczekac do zbicia tsh tak?

Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app

Poczekaj [emoji1]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@DorciaMamaOlka leze plackiem i juz do glowy dostaje[emoji20]plamien nie ma 2-3 dni ale czy to dobrze czy zle to nie wiem [emoji58]
A Ty jak sie czujesz?

Nessi super wyszlo to malowanie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Brzuch w nocy bolał okropnie...już miałam najgorsze myśli,ale rano już było ok :) to dobrze,że nie plamisz i teraz już będzie wszystko ok :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane [emoji4]

Ciekawe jak tam nasza majeczka , mysle o niej cały czas , zerkam na fb czy nie dodała fotki , ale cisza...

nuria a masz juz leki na zbicie ? Clo masz na 1 cykl?

Asch ale nie uciekaj tak szybko [emoji8]

Dorcia działa i nie potrzeba monitu haha [emoji23]

Tynka masz superowego synusia , napatrzec sie na niego nie umie [emoji7][emoji7]
Kochana u mnie wizyta na nfz bodajże za tydzień - dwa ale bez usg ... Teraz albo sobie pojade kiedys na podgląd prywatnie, albo nie ... Choć jak czuje młodego to wole te np 150zł za usg przekazać na ubranka lub coś innego [emoji4][emoji4]
Choc tęskni sie za usg [emoji38]



Dzol , nuria by @ nie przylazla ! [emoji110][emoji110]

Tęczowa hop hop [emoji4][emoji4]

Nessi noo zmiana na duzyyy plus [emoji106]





[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 24t0d [emoji594]
 
U mnie dziś tak , fajnie sie patrzy - choć za 3 z przodu juz bym sie nie obraziła [emoji4][emoji4]
1497262885-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 24t0d [emoji594]
 
reklama
Witajcie

U nas pogoda dziś jakaś niewyraźna i ja też jakaś niewyraźna [emoji52][emoji19]

Bum jak ten czas leci
Już bliżej niż dalej do rozwiązania


Luska trzymam kciuki [emoji110]

Dorcia Ty im sie tam nie daj w tym lidlu [emoji123][emoji110]

Nuria trzymam kciuki by @ nie przyszła [emoji110]

A my po długich nocnych rozmowach, poszlismy spac dziś o 3-ej, wznawiamy starania od przyszłego cyklu, bo w tym już musztarda po obiedzie
Niech będzie co ma być [emoji16][emoji16]
Także wróce niebawem pełną gębą do Was [emoji16]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Do góry