reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Witam sie deszczowo a nawet burzowo [emoji45]
Ness super przemiana [emoji6]
Dziewczyny mam pytanie odnosnie brania luteiny. Wczoraj wzielam 10 dzien ( ost. wg zalecen lekarza), do terminu planowanej @ jeszcze 3-4 dni. Dzis 26 dc. Powinnam dzis juz nie brac czy dociagnac do dnia przed @ ? Objawow zero.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ile dpo jesteś? Weź jeszcze ze dwa dni. Zrób betę i wtedy albo odstawisz albo będziesz brać dalej.
Carmen mówiłam ze na wątku zrobiło sie tłoczno i dziewczyny sobie zamknięty zrobiły [emoji6]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Ness piękne te białe komody
Dzol a mnie sie wydaje, ze mogłabyś przeciągnąć . 2-3 dni nie zmieniają dużo [emoji6]ja lutke brałam trochę dłużej , w dzień przed okresem wzięłam tylko 1 rano a wieczorem zapomniałam a w sobotę rano miałam dwie kreseczki !!!
Ciekawe jak tam Nasza Majeczka ??


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Hello kobitki ja pisalm tu jakis czas temu ale przyszedl mega dol i poszlam w chaszcze.

Nie doczytam bo u Was produkcja pelna para ale teraz postaram sie byc na biezaco.

Ness slicznie wyszly te zmiany.

Wogole macie kobitki talent.Ja za malowanie mebli do tej pory nie mialam odwagi sie wziac

Mam madzieje ze moge wrocic do Was :)
 
Hello kobitki ja pisalm tu jakis czas temu ale przyszedl mega dol i poszlam w chaszcze.

Nie doczytam bo u Was produkcja pelna para ale teraz postaram sie byc na biezaco.

Ness slicznie wyszly te zmiany.

Wogole macie kobitki talent.Ja za malowanie mebli do tej pory nie mialam odwagi sie wziac
Opowiadaj co U Ciebie :) który dc?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia u mnie standard latwo nie pojdzie....leci 5cs no i teraz nam 10dc

Chlop znow bierze leki na hashimoto bo wyniki do dupy.Ja odebralam wyniki homocysteiny i spada.Lekarka mowi ze jak nie uda sie do lipca to da mi clo

A wogole lato a ja chora...kumacie to? od 3 dni goraczka i taki bol gadla ze praktycznie nic nie jem
 
reklama
Dziewczyny clo działa cuda :) i wierzę,że u Was będzie dobrze :) @Nuria ja bym z clo chyba poczekala do zabicia tsh,chociaż kto wie bo u mnie zdanie zmieniam co 5 minut :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry