reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dorcia- a wzięłaś zaświadczenie o ciąży ? Bo mogą wymagać od Ciebie , ale nawet bez zaświadczenia jak powiadomisz Zks czy ks to nie mogą Cię wysłać na piec , bo nie możesz wchodzić do mroźni - bo w ciąży według kodeksu pracy nie możesz pracować przy tak zmiennych niskich temperaturach :-), No ow odpada bo możesz podnieść tylko max 5kg czyli byś nic nie wyłożyła , do nf tez nie zabardzo , bo po godzinach zostać nie możesz No i niektóre paczki tez maja powyżej 5 kg , bij się o swoje prawa !!!

Majka-trzymam && czekamy na info i foty :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dorcia- a wzięłaś zaświadczenie o ciąży ? Bo mogą wymagać od Ciebie , ale nawet bez zaświadczenia jak powiadomisz Zks czy ks to nie mogą Cię wysłać na piec , bo nie możesz wchodzić do mroźni - bo w ciąży według kodeksu pracy nie możesz pracować przy tak zmiennych niskich temperaturach :-), No ow odpada bo możesz podnieść tylko max 5kg czyli byś nic nie wyłożyła , do nf tez nie zabardzo , bo po godzinach zostać nie możesz No i niektóre paczki tez maja powyżej 5 kg , bij się o swoje prawa !!!

Majka-trzymam && czekamy na info i foty :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie wzięłam właśnie :) ale w razie co to mogą mi skoczyć :) dzięki kochana za info :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laseczki a skąd wiecie, ze Majce wody odeszly?? Jest jakiś wątek na którym pisała ??


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Laseczki a skąd wiecie, ze Majce wody odeszly?? Jest jakiś wątek na którym pisała ??


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Biedronka jest z nią na czerwcowkach na wątku zamkniętym [emoji6]

W ogole Biedronka kciuki za ciebie [emoji110][emoji110] moze tez juz tuz tuz ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t6d [emoji594]
 
Laseczki a skąd wiecie, ze Majce wody odeszly?? Jest jakiś wątek na którym pisała ??


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Carmen Majeczka na zamkniętym forum napisała,że odeszły jej wody i to na razie wszystko. Myślałam,że i tutaj Wam coś napisała . Mam nadzieję,że się na mnie nie pogniewa.

Biedronka jest z nią na czerwcowkach na wątku zamkniętym [emoji6]

W ogole Biedronka kciuki za ciebie [emoji110][emoji110] moze tez juz tuz tuz ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t6d [emoji594]

A dziękuję bardzo :) Póki co nic się nie dzieje, brzuch twardnieje, coś zaboli od czasu do czasu. Czekamy , a we wtorek lekarz i dowiemy się, czy rozwarcie jest większe czy nie :)
 
Oooo zesz kurna
Majeczka trzymam kciuki , aby dzidzia szybko wyskoczyła bo ból niestety jest nieziemski!!!! Powodzenia [emoji8][emoji8]
Agnes ja ost czytałam na drugim wątku, ze dziewczyny stale sobie piszą priv.. priv....
A ze dwa dni temu któraś z dziewczyn pisała, aby do nich sie przenieść wiec tak niektóre sie poprzenosily.


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Carmen A Ty nie dostałaś priwa od aniaslu? Bo byłaś na liście "wybranych"[emoji6]. Dziewczyny chciały żebyś byla z nami [emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie deszczowo a nawet burzowo [emoji45]
Ness super przemiana [emoji6]
Dziewczyny mam pytanie odnosnie brania luteiny. Wczoraj wzielam 10 dzien ( ost. wg zalecen lekarza), do terminu planowanej @ jeszcze 3-4 dni. Dzis 26 dc. Powinnam dzis juz nie brac czy dociagnac do dnia przed @ ? Objawow zero.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry