reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Kuźwa mam katar taki cieknący i gardło drapie. Nie wiem czy przeziębienie czy alergia [emoji24]
Wzięło mnie na wspomnienia i sie rozpływam nad pierwszym zdjęciem ze żłobka [emoji16]
1497017140-aaaaaa.jpeg

1497017148-aaaaaa.jpeg



____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.

Ale piękny i uroczy [emoji7]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
W lidlu od 12.06 beda fajne haremki i kombinezony[emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

W lidlu jakoś nie maja mojego rozmiaru [emoji23] wszystko duze


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
No lidl szaleje z rozmiarami, tam eska czasami jest za duza na mnie[emoji1]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Ja we wszystkich sklepach kupuje dół S, gore najczęściej XS. A w lidlu nawet bluzki xs sa za duze [emoji23] spodnie xs by jeszcze uszły, ale rzadko maja taki rozmiar. Poza tym nie mam czasu żeby isc o 7 w kolejkę [emoji23][emoji23][emoji23] a pózniej wszystkie w mieście w tym samym chodzą [emoji38]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Agnesis tam sa bitwy[emoji23] ale jeszcze zeby bylo o co[emoji5] fakt, czasami maja fajne rzeczy, ale nie az tak zeby je sobie z rak wyrywac

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Też tego nie kumam. Mi się ta ich moda w ogóle nie podoba a i ceny ujdą ale szału nie ma.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupilam sobie tam sukienki jedna rozowa jedna biala w paski jasniutko niebieskie mam tez ta maxi ale to poprzednich seznonow a i dresy z bluza takto malo co jestem w lidlu
 
Ale ponoc dla dzieci mozna fajne rzeczy kupic jakościowo w lidlu

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Nuria owszem kupowałam młodemu spodnie i byłam zadowolona. Koszulki różnie, bo czasami po praniu wyciągałam ciut mniejsze [emoji12] raz skupiłam sie na kurtkę. Kurtka spoko, tylko troje dzieci w grupie w przedszkolu miało takie same i wiecznie któreś wracało do domu w nie swojej [emoji23] więcej kurtki nie kupiłam [emoji6] a teraz to już na rozmiar 128 nie maja nic za bardzo. Chociaż ja w lidlu bywam miedzy godzina 17-19 wiec moze po prostu nie załapałam sie nawet na oglądanie [emoji38]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Ja jeszcze nic nie upolowalam w lidlu ale tez pewnie z powodu rozmiarow bo wszystko za duze na mnie[emoji4]
Synus sliczny,kotel tez[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry