reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum bo wiesz co, nikogo nie urażając, kobiecie w ciazy cieżko jest doradzić, żeby sprzedać jej cos co pomoże, a nie zaszkodzi. I to nie zawsze wynika z niewiedzy farmaceuty, choć często tez i sama spotkałam sie nie raz z farmaceutami, którzy mnie zadziwiali swoją niewiedza. Najczęściej jest tak, ze widzimy co lekarze piszą ciężarnym, wiemy ktore substancje sa nieszkodliwe dla dziecka, ale jak na ulotce jest napisane ze trzeba sie skonsultować z lekarzem to większość kobiet już jest na nie. A sa przypadłości, na które zwyczajnie nie ma leku z napisem "mozna stosować w ciazy".


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Nuria ale cukiereczek [emoji7] wytarmosilabym go [emoji16]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Witam się z piwkiem w ręku po pracy. dziki sad piwko śliwkowe - pycha, kto może niech próbuje. Ja miałam próbną ewakuacje w pracy, więc szybciej skończyłam. :) Jedna z osób po kursie pierwszej pomocy się sprawdziła, druga niekoniecznie, będzie musiała sobie przypomnieć podstawy.
Nuria - jaki on słodki koteł
Luśka - czekamy na Ciebie tutaj :)
 
Witam się z piwkiem w ręku po pracy. dziki sad piwko śliwkowe - pycha, kto może niech próbuje. Ja miałam próbną ewakuacje w pracy, więc szybciej skończyłam. :) Jedna z osób po kursie pierwszej pomocy się sprawdziła, druga niekoniecznie, będzie musiała sobie przypomnieć podstawy.
Nuria - jaki on słodki koteł
Luśka - czekamy na Ciebie tutaj :)
Pycha jest te piwko :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Musze zajac czyms glowe jutro zakupy

Tez mam w planach jutro jechać na zakupy [emoji16][emoji106] pojadę z młodym to i jemu jakies trampki kupie i moze jakies fajne koszulki, bo wyrasta na potęgę ze wszystkiego [emoji33]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Do góry