reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Jestem, jestem
Foch mi przeszedł
Zdenerwowałam sie, bo nie chciałam nikogo urazić
Ale mniejsza o to [emoji13]
Tak szybko mnie sie nie pozbędziecie. Co ja bym zrobiła bez mojego forum i bez mojego wątku [emoji24][emoji24]
Docia siuraj [emoji110]️[emoji110]️


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
No kochana zaraz sikne :) ale tylko dlatego,że wrocilas :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha muszę coś wam opowiedzieć
Dekoder kupiłam w Polsce na początku maja przed wylotem
Z dwa tyg temu przyszedł jeden fachowiec ze sprzętem specjalnym żeby wyłapać sygnał na satelitę. Stwierdził ze sygnału ni ma
Wczoraj znowu po 2 tyg oczekiwań przyszło dwóch jelopow ze nie mam predyspozycji do satelity i ze jakaś puszkę musza mi założyć żeby tam kable poprzekładać i żeby z klatki schodowej złapać sygnał poprzez te właśnie kable ale powiedzieli ze to będzie z 200 euro kosztowało bo dużo kabli, bla bla i ze dziór trzeba narobić żeby sie przebić do salonu
Moj wczoraj wrócił z roboty wkurwiony, obszukal chałupę i co !!? Kabel jakiś leżał zgnieciony za duża szafa w przedpokoju. Patrzę na napis a tam : kavel sat czyli ze od satelity
Myślałam ze sie wku..wie bo ponad miesiąc leżał dekoder i kwitł . Mąż wszystko popodlaczal i było widać jakieś kanały disco polo i Polonię ale już coś.
Sygnał miałam od razu bo Włosi tez są ustawieni na hotbirda 13E
Dziś rano zadzwoniłam do polski na infolinie i powiedziałam im co i jak ze pare kanałów widze. Zrobili uaktualnienie i w końcu po wielkich przejściach i rozmowach z FACHOWCAMI ze nic nie mogę mniec - mam satelitę a raczej cyfrowy Polsat. Teraz do samego porodu to nikt mnie nie zobaczy a już w ogole jak sie dziecko urodzi. Jak po nocach nie będę spała to chociaż będę miała towarzysza- Polska telewizje[emoji7][emoji7] kurna w końcu dzięki Bogu
Już nawet wczoraj do salonu sie przeprowadziłam i męża opuściłam [emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
1496833736-aaaaaa.jpeg
Widzicie to co ja? Ręce mi się trzęsą...zawał mam,dajcie wody :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
DorciamamaOlka przepraszam że tak wchodzę w nie swoje forum ale cały czas czekałam na Twoj test. Widzę cień cienia tak się cieszę [emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ku*wa czułam to !!!!!!!!!! Dupka łykaj cały czas
A mówiłam ci ze jak test ci wyjdzie to ci odpowiem dlaczego miałaś to szarpanie!!!! Zagnieździło sie ahahhahaa GRATKi
Ps przyniosłam ci szczęście ze weszłam ahaha [emoji23][emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry