reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Wonder nic nie mów , do listopada będę tak chodzić ( a w list to ja mam rodzic [emoji23][emoji23][emoji23] )


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
U mnie w 27 tyg:
Zobacz załącznik 809360 Mam wrażenie, że jest nisko ...nawet moja mama mówi, że taki niski miałam do porodu.

Bum współczuję. Ja na antybiotyku znowu zatoki - katar 24/h.
Pewnie będziesz musiała iść prywatnie :/ Bo państwowo to można co najwyżej ducha wyzionąć.
Po co my w ogóle te składki płacimy. Ewuś system tyle kosztował i co? Miało być szybciej i jak zwykle dupa wołowa jest.

Nessina ale Cię wywaliło
Szok [emoji7]
Ja przez tydzień czasu tez spuchłam [emoji23] ale to znak ze KToS tam rośnie [emoji5][emoji5]
Dywanik z Ikei
Tez kiedyś miałam [emoji12]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Nessina ale Cię wywaliło
Szok [emoji7]
Ja przez tydzień czasu tez spuchłam [emoji23] ale to znak ze KToS tam rośnie [emoji5][emoji5]
Dywanik z Ikei
Tez kiedyś miałam [emoji12]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Niunia ja mam bardzo mały brzuszek ...problem w tym że mi spadł - zdjęcie tego nie oddaje. W obwodzie mam 93 cm, to chyba maluśko jak na tak zaawansowaną ciążę. Nie wiem - martwię się ...
 
A dywan super, machnę go na tarasie i odkurzony :p Raz K go do pralki wsadził i wyprał ;D Mniejsza o to, że pralka jeździła od ciężaru po całej łazience :)
Lubię dywany z cienkiego włosia bo ze średniego i dużego zaraz się nieestetyczne placki robią. Wgniata się to wszystko strasznie ...ubija.
 
Niunia ja mam bardzo mały brzuszek ...problem w tym że mi spadł - zdjęcie tego nie oddaje. W obwodzie mam 93 cm, to chyba maluśko jak na tak zaawansowaną ciążę. Nie wiem - martwię się ...

Ale co ty nie masz małego
Taki jak ja mam teraz to miałam z mała w 7 miesiącu ciąży
A taki co ty masz to dopiero gdzieś w 8
Może tak ci wie wydaje ze jest nisko bo ty masz problem z macica, tak ?
Dobrze pamietam. Zreszta pamiętaj mały brzuszek dzidziuś będzie duży.
Często gęsto kobietki maja wielkie brzuchole a dzieci rodzą sie małe
Nie patrz na wielkość [emoji51]skoro gin mówi ze rośnie dobrze to sie nie stresuj. Ja już na nic nie patrzę. Najważniejsze , ze poprzez usg widać ze przybierają na wadze i to sie dla mnie liczy.
Ps jeszcze sie roztyjesz w brzuszku hehe


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Caen brzus cudny [emoji4]

Nessi ladnie rosniesz [emoji6][emoji6]

Wieczorem sobie usiade i pospisuje najblizsze poradnie i bede jutro dzwonic.
Ale to na prawde jest jakas masakra a ustawa weszla ze do 7dni kobieta ma byc przyjeta do specjalistow.

Nessi lepszy maly a zgrabny niz taki jak moj wielgasny choc u mnie +5kg.

Dobra dzis mam co robic , ciasto truslawkowe + golabki , ktos do pomocy?
1496659462-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t0d [emoji594]
 
Caen brzus cudny [emoji4]

Nessi ladnie rosniesz [emoji6][emoji6]

Wieczorem sobie usiade i pospisuje najblizsze poradnie i bede jutro dzwonic.
Ale to na prawde jest jakas masakra a ustawa weszla ze do 7dni kobieta ma byc przyjeta do specjalistow.

Nessi lepszy maly a zgrabny niz taki jak moj wielgasny choc u mnie +5kg.

Dobra dzis mam co robic , ciasto truslawkowe + golabki , ktos do pomocy?
1496659462-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t0d [emoji594]
Mniamm to sobie wyzwanie rzuciłaś :):)
 
reklama
Do góry