reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Popieram ze te odżywki z farb są zajefajne

I te z loreala tez, włosy są miękkie i pachną przepięknie

Mówisz z Joanny ta u góry ???
Poszukam na ebayu może znajdę


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Tak z joanny , te wllsy po tej odzywce s zajebiscie miekkie i gladkie [emoji4]

Wonde nie jest droga szampon 400ml 7.55zł a maska 6.03zl.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t0d [emoji594]
 
reklama
Ale macie duze brzuszki[emoji7] a pamietam jak testowalyscie[emoji173]

Dzwonilam w sprawie wizyty u endo, i pierwszy wolny termin jest dopiero na poczatek lipca[emoji47] mowila mi babka ze teraz przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu w godzinach popoludniowych, a wczesniej 3 razy w tygodniu przyjmowala. Zapisałam sie na 7. Tyle dobrych opini słyszałam na jej temat od kolezanek ze poczekam sobie spokojnie na ta wizyte i tyle.


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
To masz wizytę w moje urodziny :D
 
Znalazlam inna poradnie , jutro mam przyjechać termin ustalic , ale bedzie do 7 dni [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t0d [emoji594]
 
Znalazlam inna poradnie , jutro mam przyjechać termin ustalic , ale bedzie do 7 dni [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t0d [emoji594]
I super :) ja dziś usłyszałam od pani w rejestracji "w ciąży? A w którym tygodniu, może zaraz po teście!" dodam, że jestem w 15tyg..
 
Carmen ja obstawiam chłopczyka:-)

Nessi śliczny brzuś, ja całą ciążę też miałam brzuch bardzo nisko. Wielkością się nie przejmuj. Mój był bardzo duży, a Iguś się malutki urodził.

Bum uuu ale plan:-)ja w ciąży to gotowałam codziennie, a teraz to jak dam radę he he.
 
Hejka!
Tynka fajnie że tak ogarniasz synka też już bym chciała [emoji3]
U mnie zaczyna się stres, czas tak szybko leci. Z jednej strony chciałbym mieć poród za sobą a z drugiej strasznie się boję [emoji23]
03.06. Miałam termin z OM ale mój lekarz nie przewiduje porodu w najbliższym czasie. Skurcze mnie męczą ale nic nie wnoszą. Moja szyjka jest uparta, raczej czeka mnie wywoływanie tylko nie wiem kiedy. W piątek będę wiedziała coś więcej.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sliczne macie brzuszki[emoji5]

@Nuria szkoda ,ze tak dlugo bo tah 3,5 rzeczywiscie moze utrudnuac zajscie.
Mi sie udalo endo znalezc z dnia na dzien jak potrzebowalam ale prywatnie.
Na nfz mam za rok w lipcu[emoji38]ale jak bede w ciazy to lekarz moze mi wystawic zaswaidcznie i wizyte dostane szybciej[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moje tsh z konca marca jak je robilam wynosiło dokladnie 3.32.
Dziewczyny ktore zbijaly tsh, ile Wam to zajelo?


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Koniecznie przed wizytą zrób nowe TSH - bo zmarnujesz wizytę a leków bez badań Ci nie da. Jeszcze może chcieć FT3 I FT4.
 
reklama
Do góry