reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Tak myślę czy nie kupić :) może to pomoże...trzeba wszystko wypróbować :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Jest taki żel specjalny, za cholerę nie pamietam nazwy. Poszukam zaraz. Tylko żadne durexy, ani nic z kwasem mlekowym, bo to nie sprzyja plemnikom [emoji6]

Edit: conceive plus sie nazywał ten żel.

____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Jest taki żel specjalny, za cholerę nie pamietam nazwy. Poszukam zaraz. Tylko żadne durexy, ani nic z kwasem mlekowym, bo to nie sprzyja plemnikom [emoji6]

Edit: conceive plus sie nazywał ten żel.

____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Wiem,że można w aptece DOZ kupić :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Docia to odpoczywaj od obozu [emoji14]
Dobryyyy [emoji31]ja dziś leniwa i jak trzeba wstać żeby mała zaprowadzić do przedszkola to mi sie nic nie chce. A przez ta alergie jeszcze tak mi sie oczy skleiły, ze nic kufa nie widze [emoji12][emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Hejka słoneczka:-)

Anula, Lusia przykro mi:-( wredna @

Dorcia ja używałam Conceive Plus. Polecam bardzo, u mnie się sprawdziło bo ja swojego śluzu płodnego nie miałam wcale.

Majka jak się trzymasz przed zbliżającą się godziną 0?

Funia gratuluję serduszka, teraz już musi być dobrze! Twój maluszek jest silny i na pewno zostanie z mamusią.

Carmen współczuję alergii i nie wyobrażam sobie jak dajesz radę w te upały...ja ciążę przechodziłam w zimie i ciągle było mi gorąco.

Nessi jak malutka? Kiedy masz teraz wizytę. Mam nadzieję, że to łożysko jednak choć odrobinę się jeszcze podniesie.

Nati ale chłop! Adaś wygląda jakby miał z pół roku na zdjęciach z chrzcin. U nas chrzciny we wrześniu albo październiku.

Nuria dziękujemy! Jak jak ci się kobieto odwdzięcze!

Bum jak się czujesz? Brzuś pewnie rośnie na całego? Biedna Lenusia, mam nadzieję, że już się wszystko zagoiło.

U nas czas leci jak szalony. Iguś skończył w sobotę miesiąc. Jest naszym największym szczęściem. Nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Jest bardzo grzeczny i jak go brzuszek nie boli to w ogóle nie płacze. No ale brzuszek go męczy niestety dość często :-/
 
Do góry