reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

No Nessi myślałam [emoji20] na pewno tęskni tam za swoją panią, a pani ma ja w doopie [emoji35] oprócz tego jeszcze wczoraj w lesie u nas dziewczyna znalazła suczkę amstaffa przywiązana linka do drzewa [emoji24] a na plaży rozsypują kiełbasę z trutką. Kuźwa co sie dzieje [emoji35]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Teraz się zacznie ...okres wakacji i seria porzuconych zwierząt :(
 
reklama
U mnie też brylant, śliczny pierścionek :)
Może woda Ci się zbiera w organizmie ?

To na pewno mi się zbiera. Tylko że u mnie to nawet po @ nie schodzi. Czasem ale to zależy od dnia mogę normalnie ściągnąć obrączke ale najczęściej jest ciężko. A staram się ściągać do pracy bo się boję. O to moja obrączka również z brylantem

1496571801-aaaaaa.jpeg


Też muszę ją trochę odświeżyć bo straciła blask

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
A my dzis pol dnia przelezelismy w łóżku[emoji23]
Za to za 2 tygodnie jedziemy na weekend do Rzeszowa do mojego brata[emoji7]
Jest tak gorąco i parno ze mam tylko zwiewna kiecke na sobie[emoji23] ani stanika, ani majtek a i tak mi gorąco[emoji23]

Slyszalyscie o tych atakach w Londynie? Masakra coraz blizej Nas to wszystko sie dzieje[emoji47]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Slyszalam :( u nas leje okropnie :) więc dziś chłodniej :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U Nas też leje cały dzień, ponuro jest.
Nuria mówisz kusisz dzisiaj swojego :)
No tragedia co się dzieje w Londynie, strach gdziekolwiek się wybierać. :(
 
reklama
Do góry