reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nuria w mieście czasem gorzej jeszcze niż na wsi uwierz. Ten pies był faktycznie łańcuchowy, bo sąsiadka tej kobiety mi powiedziała o tym. My jął mieliśmy kiedyś kundelka przybłęde i go wypuszczalismy na swoj ogród wieczorem na siusiu i szczekał to sąsiad sie żalił ze mu dzieci budzi. Koty przeszkadzały dwóm następnym, jeden twierdził ze jak skaczą mu na auto to lakier rysują, a drugi miał oczko wodne i mu rybki wylawialy. Ostatni kot przeszkadzał sąsiadce, bo podobno śmierdziało od niego, a to była młoda kotka. Najpierw ktoś ja kopnął, az miednice mu połamali, w końcu mi ja otruli. I to wszystko na osiedlu domków jednorodzinnych. Ludzi z klasa i kasa [emoji58] za wysokie progi, żeby zwierzęta mogły wejść [emoji19]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.




____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
O czym my mówimy, jak nawet schroniska krzywdzą zwierzęta, pseudo fundacje porywają wręcz psy schorowane, stare tylko po to by ''wydziadowały'' dla nich parę groszy od darczyńców. Znajomy pracuje w SM, nie będę pisać, gdzie się wywozi bezpańskie psy i co z Nimi robi. Gmina płaci za pozbycie się psa z terenu ...nie interesuje się czy psisko po odłowieniu będzie żyło dalej.
Ahh, nie mogę...ten temat mnie przerasta ..
 
O czym my mówimy, jak nawet schroniska krzywdzą zwierzęta, pseudo fundacje porywają wręcz psy schorowane, stare tylko po to by ''wydziadowały'' dla nich parę groszy od darczyńców. Znajomy pracuje w SM, nie będę pisać, gdzie się wywozi bezpańskie psy i co z Nimi robi. Gmina płaci za pozbycie się psa z terenu ...nie interesuje się czy psisko po odłowieniu będzie żyło dalej.
Ahh, nie mogę...ten temat mnie przerasta ..

To prawda. Widziałam program o tym wywożeniu psów, ale na szczescie nie wszystkie gminy działają tak samo, ale choćby jeden przypadek to już za dużo [emoji35]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Carmen tak wiem,jestem tu na bierzaco ,ale zrozumialam ,ze Anula napisala ,ze malpa sie rozkrecila.
Ale moze tak jak piszesz nie wszystko stracone.
Chcialam dobrze doradzic

A ja po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Oooj pięknie ze jest już serduszynka [emoji182][emoji72]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Kurde laski co wy macie z tymi okresami....może to tylko zagnieżdżenia ???
Trzymam kciuki aby było dobrze.
Każde wasze niepowodzenie dobija mnie[emoji17][emoji17]


Arte fajne pazurki [emoji7]
Idę spać, padam na ryja.
Była szwagierka z malutka, chociaż sie nią trochę nacieszyłam, takie fajne małe różowe pytuszki miała hehehee..


Anula odezwij sie.........


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Funia kochana cudowna wiadomość z rana dla mnie :) wczoraj wróciłam z pracy po 11 godzinach...padam na ryj to zbyt małe określenie...Ja chyba jestem żywy trup :) ale od dziś cały tydzień urlopu :) dziewczyny bardzo mi przykro z powodu tej francy @ ale mnie czeka to samo za 4 dni więc uszy do góry i walczymy dalej :) chociaż rozum podpowiada,że ma już dość to serce mocniej bije gdy tylko pomyśli się o wymarzonym bobasku :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry