reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Witam się i ja ...

Jak tam dziewczynki ? @ mam nadzieję się nie rozkręcają ?
Agnesis ...pewnie nie spałaś całą noc myśląc o psince ?
Ja swoje maluszki pomalowałam ...kolor dupy nie urywa, ale na parę dni styknie :)
3434343.png
Czekam na burzę, bo u mnie żar z nieba się leje :)
 

Załączniki

  • 3434343.png
    3434343.png
    134 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Nessi tez musze dzis pomalowac pazury, i u stop tez bo moze juz bym sandaly jakies wyciagnela z szafy[emoji23]
Masz bardzo podobna obrączkę do mojej koleżanki, tyle ze ona pomiedzy kazda czescia ma cos co oddziela je[emoji5] ale Twoja osobiscie bardziej mi sie podoba, bo u tej koleżanki to cos co oddziela dziwnie wyglada[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
No moja to już niedługo będzie przeżytek
upload_2017-6-4_10-32-40.png
11 rok na palcu ...muszę ją odświeżyć bo zmatowiała już okropnie ...to samo zaręczynowy.
IMG_20170604_103101.jpg
 

Załączniki

  • upload_2017-6-4_10-32-40.png
    upload_2017-6-4_10-32-40.png
    962 bajtów · Wyświetleń: 438
  • IMG_20170604_103101.jpg
    IMG_20170604_103101.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 466
Powiem Wam ze ostatnio jak widze jakas matke z dzieckiem to sobie wyobrazam ze to moje dziecko... Ze trzymam je za rękę, daje pic, ze wycieram mu buzie bo sie lodem upaćkało...ostatnio tak realnie sobie to wyobrazalam ze prawie w latarnie bym wlazla[emoji47][emoji23]
Juz calkiem mi cos odwala[emoji47]


Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app
Ty do endo wal i się marzenia spełnią :)
 
No Nessi myślałam [emoji20] na pewno tęskni tam za swoją panią, a pani ma ja w doopie [emoji35] oprócz tego jeszcze wczoraj w lesie u nas dziewczyna znalazła suczkę amstaffa przywiązana linka do drzewa [emoji24] a na plaży rozsypują kiełbasę z trutką. Kuźwa co sie dzieje [emoji35]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Hej dziewczyny u mnie @ puszcza już góra na wieczór już będę miała spokój ;-)

O to mój zaręczynowy. Może nie jest okazały ale ma prawdziwy brylant :-D

1496569446-aaaaaa.jpeg


Wybaczcie za te spuchniete paluchy [emoji20] [emoji20] ja już nie wiem co mam robić żeby mi nie puchły

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie @ puszcza już góra na wieczór już będę miała spokój ;-)

O to mój zaręczynowy. Może nie jest okazały ale ma prawdziwy brylant :-D

1496569446-aaaaaa.jpeg


Wybaczcie za te spuchniete paluchy [emoji20] [emoji20] ja już nie wiem co mam robić żeby mi nie puchły

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
U mnie też brylant, śliczny pierścionek :)
Może woda Ci się zbiera w organizmie ?
 
Do góry