reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

anula ja tez na szmacie 24h [emoji48]

Nuria nooo ja aktualnie taki mam śluz [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t1d [emoji272]
 
reklama
Hej dziewczynki wrocilismy w poniedzialek i na nic nie ma czasu[emoji4]praca,praca
Jeszcze w piatek wesele takze czas zapelniony
Tyle naskrobalyscie ,ze nie nadrobie,sa jakies dwie kreseczki[emoji16]?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia czekamy na Twoje[emoji7] Siwa pokazala 2 kreski[emoji7]
Bum wez nie gadaj bo sie nakręce zaraz[emoji23]
Lusia mam przedokresowe przeczucie ze nie[emoji58] z reszta jak zwykle
Anula w Wy chyba z mezem do iui podchodzicie tak?[emoji7]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi moj stary tez z plecakiem chodzi do pracy i tez tylko adiki i trampki. Na komunie idzie w conversach [emoji106] cała niedziele po sklepach chodził i żadne buty mu nie pasowały. Nawet w tkmaxie gdzie firmówki to tylko na trampki patrzył. No po prostu brak słow [emoji23] a z drugiej strony ja sie przynajmniej stroić zbytnio nie bede [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
anula ja tez na szmacie 24h [emoji48]

Nuria nooo ja aktualnie taki mam śluz [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t1d [emoji272]
Ty lez i pachnij [emoji8]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
@siwa ogromne gratulacje[emoji5][emoji5][emoji5]

@Nuria hehe fajnie by bylo ale dopiero 17dc wiec jeszcze poczekamy[emoji4]a Ty kiedy masz teemin @?aaaa raczej kreseczek[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej Skarby jestem, jestem. W pracy cały dzień. o_O zmęczona jakaś jestem, brzydka pogoda. jakiś okres mam lekki, fajnie :) Jutro wolne, ogarnianie chałupy, pełno prasowania ehh.
 
Ty lez i pachnij [emoji8]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Tego to się chyba w trumnie doczekam [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t1d [emoji272]
 
Funia a jak wycieczka?[emoji7]
Za 5-6 dni mam termin @[emoji106]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nuria- ale uzbierałaś kart hehe , mój mały rośnie i rośnie , przyplątał nam się katarek i odejść nie chce

Bum- twój teraz będzie chodził bardziej nerwowy przez tą robotę że może ją stracić

Mój na buty tez sporo wydaje ale tylko na buty reszta może być za grosze :-) No i chodzi w nich lata .

Luska- a może się @ nie pojawi ;), mąż skarb ale mój ma podobnie

Anula- ja latam na szmacie i ciagle mam brudno :-/

Wonderful- ja lubię prasować mogę Ci wyprasować

Robiłam Adasiowi usg bioderek i wszystko oki, jest to teraz obowiązkowe ale nie refundowane :-/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry